یوونتوس به رئال شبیخون می‌زند!؛ کوتاه از نقل و انتقالات اروپا

هنوز تا شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی زمان باقی است، اما تیم‌های مطرح اروپایی ازجمله یوونتوس و رئال مادرید از هم اکنون گزینه‌های مورد نظر خود را زیر ذره بین گرفته‌اند...

هنوز تا شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی زمان باقی است، اما تیم‌های مطرح اروپایی ازجمله یوونتوس و رئال مادرید از هم اکنون گزینه‌های مورد نظر خود را زیر ذره بین گرفته‌اند

به گزارش مدال، نگاهی داریم به گزینه‌های مدنظر تیم‌های مطرح اروپا و هدف‌های نقل و انتقالاتی که در تابستان در صورت توافق انجام خواهد شد:

- به گزارش آ.اس؛ رئال مادرید برای خالی کردن خط هافبک خود برای جذب پوگبا و اریکسن قصد دارد تونی کروس را در تابستان به فروش برساند.
- به گزارش تلگراف؛ آرسنال و اورتون برای جذب دیوید نرس به آژاکس پیشنهاد 34.5 میلیون پوندی داده‌اند.
- به گزارش اکسپرس؛ رئال مادرید هنوز خواهان مانه است اما در صورتی برای او اقدام خواهند کرد که خود بازیکن درخواست خروج دهد.
 

یوونتوس به رئال شبیخون می‌زند!؛ کوتاه از نقل و انتقالات اروپا

- به گزارش توتو اسپورت، گزینه های جایگزین یوونتوس برای پست دفاع وسط، پس از شکست در جذب ماتیاس دلیخت به شرح زیر است:
روبن دیاز (بنفیکا)، کاستاس مانولاس (رم)، رافائل واران (رئال مادرید)، متس هوملز (بایرن مونیخ)
- به نقل از دون بالون، پیشنهاد اول یوونتوس برای جذب رافائل واران مدافع رئال مادرید ۶۰ میلیون یورو می باشد. اما باشگاه مادریدی بی شک به این مبلغ راضی نخواهد شد و بیش از ۱۰۰ میلیون یورو برای ستاره فرانسوی اش می خواهد. هرچند این پیشنهاد اول تیم تورینی می باشد اما احتمال حضور او در ایتالیا بعید به نظر می رسد.
- به ادعای مارکا، رئال مادرید تمایل به فروش کواچیچ به چلسی دارد و در صورتی که درخواست تجدید نظر چلسی در فیفا برای تعلیق پنجره نقل و انتقالاتی به نتیجه برسد می توانند از او به عنوان بخشی از پیشنهادشان برای جذب ادن هازارد استفاده کنند.
- به نقل از موندو، اینتر برای خرید راکیتیچ ۶۰ میلیون یورو محاسبه کرده؛ همان رقمی که پاریس تابستان قبل حاضر بود برای خرید او بدهد.