یوونتوس به کورس رقابت با رئال برای جذب پوگبا برگشت

«مائوریسیو ساری» سرمربی باشگاه یوونتوس به «پل پوگبا» ابراز علاقه کرد و به صورت نامحسوس از بازگشت یوونتوس به کورس رقابت برای جذب ستاره فرانسوی پرده برداشت....

یوونتوس به کورس رقابت با رئال برای جذب پوگبا برگشت

به گزارش مدال؛ «پل پوگبا» ستاره ملی‌پوش فرانسوی، سال 2016 در ازای مبلغ 105 میلیون یورو تورین را به مقصد منچستر ترک کرد و لقب گران‌قیمت‌ترین نقل‌وانتقال جهان را به خود اختصاص داد اما در اولدترافورد تنها به یک جام حذفی و یک لیگ اروپا رسید. همین ناکامی‌ها باعث شد که هافبک فرانسوی حرف از چالشی جدید بزند.

اکنون او باز هم به باشگاه تورینی لینک شده و سرمربی کنونی بیانکونری نیز از او تعریف و تجمید کرد و گفت: «من واقعاً پوگبا را دوست دارم.»

اما در ادامه ساری با اعلام اینکه مذاکره مخفیانه با یک بازیکن را اصولی نمی‌داند، از بازگشت یوونتوس به کورس رقابت با رئال مادرید برای جذب این ستاره خبر داد: «او بازیکن منچستریونایتد است و هر مذاکره‌ای باید شفاف باشد. من مدیر ورزشی تیم نیستم پس طبیعی‌ست که از شرایط نیز خبر نداشته باشم. باید منتظر ماند و دید.»

بیشتر بخوانید:

درخواست رئیس باشگاه رئال از زیدان در خصوص پل پوگبا

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات پل_پوگبا پوگبا یوونتوس منچستریونایتد یوونتوس پل پوگبا یوونتوس منچستر یونایتد سری آ لیگ برتر فوتبال