یوونتوس ۲ - ۱ بولونیا؛ تداوم صدرنشینی بانوی پیر

یوونتوس موفق شد با پیروزی خانگی مقابل بولونیا صدرنشینی خود در رقابت‌های سری‌آ را تداوم ببخشد...

یوونتوس موفق شد با پیروزی خانگی مقابل بولونیا صدرنشینی خود در رقابت‌های سری‌آ را تداوم ببخشد

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته هشتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان بولونیا بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ بیانکونری به پایان رسید.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و از همان ابتدا خودش را به حریف دیکته کرد. در دقیقه ۱۵، ضربه والی ایگواین با جایگیری مناسب دروازه‌بان بولونیا مهار شد. اما در دقیقه ۱۹، سرانجام کریستیانو رونالدو بعد از یک حرکت عالی با یک ضربه زمینی و تقریباً از زاویه بسته دروازه اسکوراپسکی را باز کرد تا میزبان در این بازی پیش بیافتد. اما چیزی از این گل نگذشته بود که در دقیقه ۲۵، دنیلو مدافع پیش تاخته بولونیا روی پاس امبایه، با یک ضربه فوق‌العاده دروازه بوفون را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

۷ دقیقه بعد، این بار روی پاس برناردسکی، الکس ساندرو ضاحب موقعیت شد ولی ضربه او با واکنش هوشمندانه اسکوراپسکی راهی به دروازه نیافت. در دقایقی رو به پایان نیمه اول، ضربه آزاد میرالم پیانیچ از روی دروازه بولونیا به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن رفتند.

نیمه دوم هم با برتری یووه پیگیری می‌شد و در دقیقه ۵۲ روی ارسال کرنر، ضربه سر محکم بونوچی باز هم با واکنش اسکوراپسکی روبه‌رو شد. اما یک دقیقه بعد این بار روی اشتباه مدافعین بولونیا، و ریباند ضربه رونالدو، میرالم پیانیچ با یک ضربه بغل پا دروازه میهمان را برای دومین بار باز کرد. در دقیقه ۵۸، باز هم یوونتوس فرصت گلزنی داشت اما ضربه سامی خدیرا با واکنش سنگربان پرکار بولونیا راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه ۷۵ باز هم رونالدو فرصت گلزنی داشت اما لوکاژ اسکوراپسکی او را ناکام گذاشت. دقایقی بعد این بار ضربه فدریکو برناردسکی با واکنش دروازه‌بان بولونیا دور شد تا اختلاف بیشتر نشود. در دقیقه ۸۰، روی یک ضدحمله زهردار، رونالدو توپ را به پیانیچ سپرد و در برگشت ضربه رونالدو با واکنش عالی سنگربان حریف باز هم راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقایق پایانی توپ به دست دی‌لیخت برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در ثانیه‌های پایانی توپ به تیر دروازه یووه برخورد کرد و در برگشت قیچی برگردون جونیور با واکنش استثنایی بوفون راهی کرنر شد و بازی با همان برتری ۲-۱ بانوی پیر به پایان رسید.

یوونتوس با این پیروزی ۲۲ امتیازی شد و صدرنشینی خود را تداوم بخشید.

ببینید:

گل اول یوونتوس به بولونیا توسط کریستیانو رونالدو/ ویدیو

خلاصه بازی یوونتوس 2 - 1 بولونیا/ ویدیو

یوونتوس ۲ - ۱ بولونیا؛ تداوم صدرنشینی بانوی پیر
یوونتوس ۲ - ۱ بولونیا؛ تداوم صدرنشینی بانوی پیر

تگ ها


بیانکونری ورزشگاه آلیانتس تورین فوتبال جهان مائوریتسیو ساری گلزنی رونالدو بانوی پیر