یوونتوس در آستانه جنگ داخلی

پس از دستگیری‌های اخیر برخی رهبران گروه‌های هواداران تیفوسی یوونتوس؛ احتمال وقوع جنگ داخلی میان هواداران این تیم بالا گرفته است و برخی گروه‌ها باشگاه را در این خصوص تهدید کرده‌اند....

پس از دستگیری‌های اخیر برخی رهبران گروه‌های هواداران تیفوسی یوونتوس؛ احتمال وقوع جنگ داخلی میان هواداران این تیم بالا گرفته است و برخی گروه‌ها باشگاه را در این خصوص تهدید کرده‌اند.

به گزارش مدال؛ هفته گذشته 12 نفر از رهبران گروه‌های هواداران تیفوسی یوونتوس دستگیر شدند و باشگاه یوونتوس در این جریان با پلیس ایتالیا همکاری کرد. این اتفاق اما با واکنش اعضای این گروه‌ها همراه شد و دیدار برابر اتلتیکومادرید را تحریم کردند.

یوونتوس امشب اولین مسابقه خانگی خود پس از این اتفاقات را برگزار خواهد کرد و پلیس به منظور جلوگیری از اتفاقات احتمالی به حالت آماده‌باش در آمده است.

اکنون میان گروه‌ها هم درگیری بالا گرفته است؛ به عنوان مثال گروه «True Boys» با «Tradizione» دچار درگیری شده‌اند. به همین دلیل نیز حالا احتمال درگیری میان هواداران یوونتوس در ورزشگاه هم به بالاترین حد خود رسیده و برخی خبرها از تهدید بانوی پیر از سوی رهبران گروه‌های تیفوسی در خصوص آغاز جنگ داخلی در تورین خبر می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

بوفون به دنبال شکستن رکوردهای مالدینی

اخاذی هواداران یوونتوس از باشگاه

تگ ها


یوونتوس بیانکونری بانوی پیر یووه جنگ داخلی تورین برخورد پلیس با هولیگانیسم هولیگانیسم هولیگان یوونتوس هولیگان فوتبال جهان سری آ