یوونتوس در انتظار پیشنهاد بارسلونا

باشگاه یوونتوس در این تابستان پس از جذب دلیخت و دمیرال می‌خواهد روگانی را به فروش برساند و به همین منظور در انتظار پیشنهاد باشگاه بارسلونا قرار دارد....

به گزارش مدال؛ پس از ابراز علاقه مسئولان باشگاه‌های رم و موناکو برای جذب «دانیله روگانی»، مسئولان باشگاه یوونتوس امیدوارند که مسئولان باشگاه بارسلونا کماکان به جذب مدافع 25 ساله علاقه داشته باشد.

با پیوستن «ماتیاس دلیخت» و «مریح دمیرال» به یوونتوس، روگانی جایگاه خود را در این تیم از دست داده و به همین جهت مذاکرات خود را با دو باشگاه رم و موناکو آغاز کرد. یوونتوس برای فروش او 30 میلیون یورو می‌خواهد و در صورت انتقال قرضی‌اش هم 5 میلیون یورو در این تابستان درخواست کرده آنهم با وجود بند خرید اجباری به ارزش 25 میلیون یورو.

در این بین طبق گفته «توتواسپورت»، «فابیو پاراتیچی» مدیر ورزشی بیانکونری امیدوار است بارسلونا به مدافع 25 ساله ایتالیایی همچنان علاقمند باشد. بارسلونا سال گذشته به همراه چلسی برای جذب او تلاش کرد اما بانوی پیر در آن زمان به پیشنهادات پاسخ منفی داد.

بیشتر ببینید:

پایان یک رویا؛ تمام گل‌های کوتینیو برای بارسلونا در فصل ۱۹-۲۰۱۸ /ویدیو

تگ ها


دانیله روگانی بانوی پیر آبی و اناری‌ها بلوگرانا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات دنیله روگانی یوونتوس بارسلونا سری آ لالیگا فوتبال