یوونتوس در فصل آینده همه جام‌ها را می‌خواهد

امره جان هافبک آلمانی باشگاه یوونتوس از حضور ستاره‌های جدید در تورین استقبال کرده و مدعی است که بیانکونری در فصل پیش رو همه جام‌ها را می‌خواهد....

به گزارش مدال؛ «امره جان» که سال گذشته با قرارداد آزاد از لیورپول به یوونتوس پیوست، با آمدن «آدریان رابیو» و «آرون رمزی» فصل آینده برای رسیدن به ترکیب نخست کار سختی پیش رو خواهد داشت اما هافبک باشگاه یوونتوس در مصاحبه جدید خود از لزوم قهرمانی در تمام رقابت‌ها گفت و از حضور بازیکنان جدید و رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی استقبال کرد.

او در مصاحبه با «فوتبال ایتالیا» در این رابطه گفت: «مشخصاً چیزهای زیادی برای این فصل تغییر کرده است؛ سرمربی جدید و بازیکنان جدید آمده‌اند. ما خوشحالیم که خود را با شیوه بازی مد نظر مائوریتسیو ساری تطبیق دهیم. برای من بین او و مکس آلگری تفاوتی وجود ندارد چرا که من تنها تلاش می‌کنم بهترین عملکردم را ارائه دهم. من در بیشتر نقاط خط هافبک می‌توانم بازی کنم و تا زمانی که به تیم کمک می‌کنم پست بازی برایم مهم نیست. مسئله مهم حفظ آمادگی بدنی است. رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی نکته مهمی است. هرچه در ترکیب قهرمان و بازیکن خوب داشته باشیم، بهتر است. اگر برای تیمی مانند یوونتوس بازی می‌کنید، می‌دانید که باید برای فرصت‌تان مبارزه کنید.»

امره جان در پاسخ به اینکه پس از هشت قهرمانی پیاپی در ایتالیا، آنها هدف اصلی‌شان قهرمانی اروپا است یا خیر گفت: «در یوونتوس باید تمام جام‌های ممکن را ببرید. سری‌آ بسیار مهم و دشوار است زیرا تعداد بازی‌ها بالا است. می‌خواهیم به موفقیت خود در اسکودتو ادامه دهیم، در جام حذفی هم خوب ظاهر شویم و تمام تلاشمان را در اروپا به کار بگیریم. می‌دانیم کار آسانی در سری‌آ نداریم و تیم‌های دیگری مانند اینتر قدرت بالایی دارند و برای قهرمانی می‌جنگند.»

بیشتر بخوانید:

اگر پوگبا در یوونتوس مانده بود چه می‌شد؟

تگ ها


امره جان سری آ فصل جدید سری آ امره جان یوونتوس سری آ فوتبال