یوونتوس در پی صید ستاره جوان برشا

باشگاه یوونتوس مذاکرات خود را با برشا برای جذب بازیکن جوان این تیم آغاز کرده و به نظر می‌رسد این بازیکن در تابستان آینده به تورین منتقل شود....

باشگاه یوونتوس مذاکرات خود را با برشا برای جذب بازیکن جوان این تیم آغاز کرده و به نظر می‌رسد این بازیکن در تابستان آینده به تورین منتقل شود.

به گزارش مدال، بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی از جمله «گاتزتا دلو اسپورت»، «ساندرو تونالی» بازیکن 19 ساله تیم برشا مورد توجه باشگاه‌های پاری‌سن‌ژرمن و یوونتوس قرار گرفته و علیرغم اینکه نخستین فصل حضورش در رقابت‌های سری‌آ را تجربه می‌کند، چندین مرتبه به اردوی تیم ملی ایتالیا دعوت شده است.

بر اساس ادعای این روزنامه، عملکرد تونالی جوان سران یوونتوس را متقاعد کرده که مذاکرات را با باشگاه برشا آغاز کنند. البته برشا قصد فروش او در زمستان را ندارد ولی روی ستاره جوان خود 25 میلیون یورو قیمت گذاشته و بیانکونری نیز در صدد است  پیش از بالا رفتن قیمت نسبت به جذب ساندرو تونالی که مورد توجه PSG، میلان، رم و اینتر هم قرار دارد، اقدام کند.

بیشتر بخوانید:

شکار بزرگ یونایتد از یوونتوس در زمستان

تگ ها


ساندرو تونالی تونالی یوونتوس یوونتوس بیانکونری بانوی پیر برشا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان سری آ ساندرو تونالی برشا سری آ فوتبال