یوونتوس- دی‌لیخت؛ یاد و خاطره زیدان زنده می‌شود!

ممکن است یوونتوس برای جذب دوشان ولاهوویچ، مدافع هلندی خود یعنی ماتیاس دی لیخت را به فروش برساند....

به گزارش "ورزش سه"، طبق ادعای لاریپولیکا یک برنامه بزرگ در بیانکونری وجود دارد که حکایت از آن دارد که آنها برای نهایی کردن جذب دوشان ولاهوویچ از فیورنتینا، تصمیم به قربانی کردن مدافع خود یعنی ماتیاس دی لیخت دارند.

این شبیه به فروش زین الدین زیدان به رئال مادرید در سال ۲۰۰۱ است که سرمایه جذب جیجی بوفون، لیلیان تورام و پاول ندود را تامین کرد. دی لیخت در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۸۵.۵ میلیون یورو از آژاکس خریداری شد و رایولا در اوایل این ماه به رسانه های هلندی گفت که زمان برداشتن "گامی جدید" در دوران حرفه ای او فرا رسیده است.

بانوی پیر امیدوار است از این موقعیت برای تغییر تیم خود استفاده کند و دی لیخت را به چلسی، بایرن مونیخ یا پاری سن ژرمن با قیمتی بین ۶۰ تا ۸۵ میلیون یورو بفروشد. این امر می تواند مبلغ حداقل ۶۰ میلیون یورو برای ورود ولاهوویچ، مهاجم فیورنتینا را به ارمغان بیاورد. از طرفی به خوبی می دانیم که مهاجم صرب اخیرا جلوتر از تاتنهام یا منچسترسیتی، یووه را به عنوان مقصد مورد علاقه خود انتخاب کرده است.

در واقع با این شرایط به نظر می رسد که جدایی ماتیاس دی لیخت از یوونتوس قطعی است چراکه هم خود او و هم باشگاه یوونتوس نسبت به جدا شدن راه‌شان از یکدیگر بی میل نیستند.

تگ ها


زیدان ماتیاس دی لیخت دوسان ولاهوویچ فیورنتینا یوونتوس رئال مادرید