یوونتوس علاقه خود به جذب ستاره بارسلونا را از دست داد

فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس اعلام کرد که بیانکونری دیگر هیچ علاقه‌ای به جذب ایوان راکیتیچ ندارد و احتمال انتقال ستاره بارسا به تورین در زمستان را منتفی دانست....

یوونتوس علاقه خود به جذب ستاره بارسلونا را از دست داد

به گزارش مدال، «فابیو پاراتیچی» مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس در پاسخ به شایعات نقل‌وانتقالاتی اطراف بیانکونری با نشریه «گل» به گفتگو نشست و در خصوص شایعات علاقه باشگاه تورینی به جذب «ایوان راکیتیچ» ستاره کروات باشگاه بارسلونا به صحبت پرداخت.

او در این خصوص گفت: «تیمی عالی در اختیار داریم و به جذب بازیکن جدید فکر نمی‌کنیم. راکیتیچ بازیکن بزرگی است اما ما علاقه‌ای به جذب او در زمستان یا تابستان آینده نداریم.»

بانوی پیر در خط میانی ستاره‌های متعددی از جمله خدیرا، ربیو، ماتوئیدی، رمزی، پیانیچ و جان را در اختیار دارد و دیگر نیازی به جذب هافبک کروات بارسلونا که پس از آمدن «فرانکی دی‌یونگ» به نیمکت‌نشینی ثابت تبدیل شده، ندارد.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس برای شکست رئال مادرید دست به کار شد

تگ ها


یوونتوس بیانکونری بانوی پیر تورین اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات ایوان راکیتیچ بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها راکیتیچ یوونتوس لالیگا سری آ فوتبال جهان ایوان راکیتیچ یوونتوس بارسلونا سری آ لالیگا فوتبال