یوونتوس قرارداد دیبالا را تمدید می‌کند

بانوی پیر قصد دارد پاداش مهاجم آرژانتینی جوانش را بابت درخششی که در فصل گذشته داشت، بدهد ......

بانوی پیر قصد دارد پاداش مهاجم آرژانتینی جوانش را بابت درخششی که در فصل گذشته داشت، بدهد.

به گزارش مدال به نقل از تسنیم، باشگاه یوونتوس در نظر دارد قرارداد طولانی مدت جدیدی با پائولو دیبالا ببندد و عملکرد خوب او در فصل گذشته را با افزایش حقوقش جبران کند.

به نوشته سایت فوتبال ایتالیا، بانوی پیر تصمیم دارد حقوق دیبالای 22 ساله را به پنج میلیون در سال افزایش دهند و به این ترتیب از او که فصل پیش نه تنها 19 گل زد بلکه 9 پاس گل هم داد، قدردانی کنند.

دیبالا که دو فصل پیش با قراردادی 45 میلیون یورویی از پالرمو به یوونتوس پیوست، در این فصل هم قابل قبول کار کرده است و علاوه بر یک گلی که زده، دو پاس گل هم داده است.

درخشش دیبالا از زمان پیوستنش به یووه، سبب شده که مشتریان بزرگی مانند بارسلونا پیدا کند، اما خود او برای ماندن در تورین ابزار تمایل کرده است.

در همین حال نشریه استمپای ایتالیا نوشته است قرارداد جدیدی که یوونتوس برای دیبالا آماده کرده او را تا سال 2021 به بیانکونری متعهد می کند و این در حالی است که قرارداد فعلی اش با بانوی پیر تا سال 2020 اعتبار دارد و او سالی سه میلیون یورو حقوق می گیرد. با افزایش حقوق دیبالا به پنج میلیون یورو در سال، او پس از گونسالو ایگواین، دومین بازیکن پردرآمد یوونتوس خواهد شد.

تگ ها


المپیک