یوونتوس لوکاکو را از چنگ اینتر می‌رباید؟

در حالی که علاقه اینتر به روملو لوکاکو بر کسی پوشیده نیست اما حالا یوونتوس به عنوان یک مشتری جدی برای ستاره بلژیکی پا پیش گذاشته است...

در حالی که علاقه اینتر به روملو لوکاکو بر کسی پوشیده نیست اما حالا یوونتوس به عنوان یک مشتری جدی برای ستاره بلژیکی پا پیش گذاشته است

مهاجم بلژیکی منچستریونایتد مورد توجه یوونتوس نیز قرار گرفته است.

به گزارش مدال، بر کسی پوشیده نیست که آنتونیو کونته، سرمربی جدید اینتر علاقه زیادی به انتقال روملو لوکاکو به سن سیرو دارد و در هفته‌های اخیر بارها در مورد این موضوع صحبت کرده است. اما پیشنهاد مالی اینتر هنوز به اندازه رقم 83 میلیون یورویی درخواستی یونایتد نیست و به همین دلیل نراتزوری هنوز موفق به نهایی کردن این انتقال نشده است.

اما اسکای اسپورتس مدعی شد یوونتوس نیز وارد این انتقال شده و قصد دارد شرایط جذب روملو لوکاکو را فراهم کند. ممکن است پائولو دیبالا، شماره 10 آرژانتینی یوونتوس نیز وارد این معامله شده و با روملو لوکاکو معاوضه شود. چندی قبل یوونتوس پیشنهاد 80 میلیون یورویی تاتنهام برای خرید دیبالا را رد کرده بود اما برای جذب لوکاکو حاضر است وی را قربانی کند.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که اینتر قصد داشت با فروش مائورو ایکاردی به یوونتوس منابع مالی خرید لوکاکو را فراهم کند اما حالا و با توجه به ورود یوونتوس به داستان خرید ستاره گلزن یونایتد، شرایط تغییر کرده و مشکل نراتزوری دو چندان شده است.

یونایتد در صورت فروش روملو لوکاکو برای جذب موسی دمبله، مهاجم فرانسوی لیون اقدام خواهد کرد اما مشخص نیست بین یوونتوس و اینتر، کدام یک مقصد بعدی ستاره بلژیکی یونایتد خواهد بود.

اخبار مرتبط:

موافقت یووه بر معاوضه کاستا با لوکاکو

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره بلژیکی اسکای اسپورتس