یوونتوس مانژوکیچ را هم فدای لوکاکو می‌کند

باشگاه یوونتوس قصد دارد برای متقاعد کردن سران منچستریونایتد جهت انتقال لوکاکو به تورین، ماریو مانژوکیچ را نیز به شیاطین سرخ پیشنهاد دهد....

به گزارش مدال؛ دیگر بر همگان مشخص شده که لوکاکو قصد ترک شیاطین‌سرخ در تابستان را دارد و پس از ابراز علاقه اینتر به او، حالا یوونتوسی‌ها هم با جدیت زیادی به دنبال جذبش هستند و حتی صحبت‌هایی هم با منچستریونایتد در این خصوص داشته‌اند و حالا گزارش‌ها در ایتالیا حاکی از آن است که مسئولان باشگاه یوونتوس قصد دارند برای جذب «رملو لوکاکو»، علاوه بر «پائولو دیبالا»، «ماریو مانژوکیچ» را نیز راهی «اولدترافورد» کنند.

طبق گفته «نتوتومرکاتو وب» و «گاتزتا دلو اسپورت»؛ یوونتوس تمایل دارد تا به جای پرداخت وجه نقد، مانژوکیچ را نیز وارد معامله کند. این در حالی‌ست که پیش از این رسانه‌های ایتالیایی از معاوضه «پائولو دیبالا» با لوکاکو خبر داده بودند و حال به دیبالا، مانژوکیچ نیز افزوده شده تا سران یونایتد گرم‌تر از گذشته به انتقال ستاره بلژیکی به تورین متقاعد شوند.

ماریو از سال 2015 که از اتلتیکومادرید به یوونتوس پیوست، بازیکن اصلی تیم بوده اما مطمئناً با حضور لوکاکو در تورین شرایطش فرق خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

پیغام ویژه رونالدو به مسئولان یووه برای جذب لوکاکو

تگ ها


ماریو مانژوکیچ مانژوکیچ منچستریونایتد پائولو دیبالا روملو لوکاکو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات روملو لوکاکو Mario Mandžukić پائولو دیبالا یوونتوس منچستر یونایتد سری آ لیگ برتر فوتبال