یوونتوس ۴ - ۳ ناپولی؛ پیروزی دراماتیک بیانکونری در تورین

یوونتوس قهرمان بلامنازع فصول اخیر سری‌آ، امشب مقابل سرسخت‌ترین رقیب خود یعنی ناپولی در تورین به پیروزی رسید...

یوونتوس قهرمان بلامنازع فصول اخیر سری‌آ، امشب مقابل سرسخت‌ترین رقیب خود یعنی ناپولی در تورین به پیروزی رسید

به گزارش مدال، در ادامه هفته دوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان ناپولی بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۴ بیانکونری به پایان رسید.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 4 بود که کریس رونالدو با یک شوت محکم پای چپ، دروازه ناپولی را تهدید کرد اما واکنش خوب مِرِت، دروازه میهمان را بسته نگه داشت. در دقیقه 15، ماتیو دی شیلیو به دلیل مصدومیت جای خود را به دانیلو داد و این مدافع برزیلی تنها یک دقیقه بعد، گل اول بازی را به ثمر رساند. روی یک ضدحمله سریع از یوونتوسی ها بود که پاس در عرض کاستا در محوطه جریمه ناپولی به دانیلو رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد. ناپلی‌ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که در دقیقه 19 گل دوم را دریافت کردند. این بار هم روی پای داگلاس کاستا بود که گونسالو ایگواین درون محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و بعداز یک چرخش دیدنی، با ضربه‌ای تماشایی، توپ را به سقف دروازه مرت کوبید. در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر این بازیکنان ناپولی بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و صاحب چند موقعیت خوب شدند اما در نهایت این نیمه با همان دو گل به سود یوونتوس به پایان رسید.

ناپولی نیمه دوم را با دو تعویض آغاز کرد و لوزانو و ماریو روی به جای اینسینیه و فوزی غلام به بازی رفتند. همین تغییرات باعث شد تا تیم میهمان این نیمه را بهتر آغاز کند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 52، دریس مرتنز یکی از گل های خورده را جبران کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 62، یوونتوس توسط کریس رونالدو به گل سوم رسید. این بار هم داگلاس کاستا بود که در نقش گلساز ظاهر شد و پاس در عرض او را رونالدو با یک ضربه پای چپ نه چندان محکم، تبدیل به گل سوم کرد.

ناپلی‌ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در فاصله دو دقیقه، دو بار دروازه یووه را باز کردند. ابتدا در دقیقه 66، روی یک ضربه آزاد، ارسال خوب ماریو روی را کاستاس مانولاس با ضربه سر تبدیل به گل اول ناپولی کرد. دو دقیقه بعد، روی حرکت خوب زلینسکی از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، لوزانو با یک بغل پای ساده، اختلاف را به حداقل رساند. حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 81 بازگشت ناپولی تکمیل شد. این بار روی یک ارسال از سمت راست بود که دی لورنزو از آشفتگی مدافعان یووه استفاده کرد و گل سوم را به ثمر رساند.

یوونتوسی‌ها که برتری‌شان را از دست رفته می‌دیدند، در دقایق پایانی پیش کشیدند اما موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد نمی‌کردند. در حالی که به نظر می‌رسید بازی با همان نتیجه مساوی به پایان خواهد رسید، در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، یووه به گل چهارم رسید. روی یک ارسال پیانیچ بود که کولیبالی با ضربه‌ای عجیب، دروازه خودی را باز کرد و پیروزی یوونتوس را در این دیدار خانگی رقم زد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی یوونتوس 4 - 3 ناپولی/ ویدیو

ستاره یوونتوس آماده انتقال به اینتر

یوونتوس ۴ - ۳ ناپولی؛ پیروزی دراماتیک بیانکونری در تورین
یوونتوس ۴ - ۳ ناپولی؛ پیروزی دراماتیک بیانکونری در تورین

تگ ها


بیانکونری پارتنوپی ورزشگاه آلیانتس تورین فوتبال جهان گلزنی رونالدو کارلو آنچلوتی