یوونتوس نه، ستاره چلسی ماندنی شد

اولیویه ژیرو، ستاره فرانوی چلسی قصد دارد تا پایان قراردادش در لندن باقی بماند....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد پرفراز و نشیب بازیکنانی مانند تیمو ورنر و تامی آبراهام باعث شده بسیاری از هواداران چلسی اولیویه ژیرو را لایق حضور در ترکیب ثابت این تیم بدانند. اما فرانک لمپارد همچنان علاقمند به استفاده از گزینه های جوان در ترکیب خود است و مهاجم ۳۳ ساله و فرانسوی کمتر در بین ۱۱ بازیکن ثابت قرار می گیرد. به همین علت شایعاتی در مورد احتمال جدایی اولیویه ژیرو در فصل زمستان منتشر شده است.

برخی معتقدند نیمکت نشینی های متوالی در چلسی شاید باعث از دست رفتن جایگاه ثابت اولیویه ژیرو در تیم ملی فرانسه شود و او در رقابت های یورو ۲۰۲۰ نیمکت نشین باشد. این تورنمنت احتمالا آخرین رقابت مهم اولیویه ژیرو در عرصه ملی خواهد بود و بعید است او بعد از تابستان دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت شود. اما نشریه فرانسوی لوپاریزین مدعی شد این بازیکن قصد دارد تا پایان فصل در لندن بماند و امیدوار است در این فصل حداقل یک جام با چلسی کسب کند. قرارداد اولیویه ژیرو در تابستان پیش رو تمام می شود و بعید است آبی های لندن تمایلی به تمدید قرارداد او داشته باشند.

دو تیم اینتر و یوونتوس به شدت به دنبال جذب یک مهاجم جدید بوده و برای خرید اولیویه ژیرو پیشقدم شده اند، اما او قصدی مبنی بر جدایی از چلسی در این مقطع نداشته و تا پایان فصل ماندنی است.

تگ ها


الیویه ژیرو یوونتوس چلسی