یوونتوس هافبک ولزی را به بارسلونا پیشنهاد داد

یوونتوس حاضر است برای جذب دوباره میرالیم پیانیچ، مقدمات انتقال آرون رمزی به بارسلونا را فراهم کند....

به گزارش "ورزش سه"، امروز باشگاه یوونتوس اعلام کرد آرتور ملو، هافبک برزیلی خود را به علت مصدومیت به مدت سه ماه در اختیار ندارد. از طرفی دیگر مکس آلگری در همان بدو ورود به یوونتوس از مدیران تیم تقاضا کرد مقدمات بازگشت میرالیم پیامیچ تورین را فراهم کند. یوونتوس برای جانشینی آرتور مصدوم نیاز به جذب حداقل یک هافبک دارد و در حال حاضر پیانیچ جدی ترین گزینه این تیم به شمار می آید.

نشریه کالچومرکاتو مدعی شد یوونتوس برای بازگشت میرالم پیانیچ به تورین در تلاش بوده و برای راضی کردن کاتالان ها، آرون رمزی را به بارسلونا پیشنهاد داده است. گرچه یوونتوس به مذاکره با ساسولو در مورد جذب مانوئل لوکاتلی نیز ادامه می دهد، اما پیانیچ همچنان یکی از اهداف بزرگ این تیم است.

این بازیکن ۳۱ ساله تابستان سال گذته و در جریان معاوضه با آرتور ملو به بارسلونا پیوست، اما اولین فصل حضور او در لالیگا به بدترین شکل ممکن پیش رفت و پیانیچ اغلب مسابقات را از روی نیمکت تماشا کرد. همچنین بارسلونا برای تمدید قرارداد لئو مسی نیاز به فروش بازیکنان خود و کاهش دستمزدهای پرداختی دارند و به همین دلیل احتمال جدایی میرالیم پیانیچ بیشتر از همیشه شده است.

پیانیچ سالانه ۹ میلیون یورو در نوکمپ دستمزد می گیرد و جدایی او می تواند باعث حل شدن بخش قابل توجهی از مشکلات شود. اما دستمزد سالانه ۷.۵ میلیون یورویی رمزی نیز بسیار بالا است و به نظر نمی رسد بارسلونا با چنین رقمی حاضر به جذب او باشد. اما در صورت رد این معاوضه نیز مذاکرات یوونتوس برای جذب دوباره پیانیچ ادامه خواهد داشت.

تگ ها


میرالم پیانیچ نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا آرون رمزی یوونتوس بارسلونا