یوونتوس ۲ - ۱ ورونا؛ پیروزی دشوار بیانکونری با گلزنی رونالدو

یوونتوس موفق شد در دیداری دشوار، با گلزنی کریستیانو رونالدو، بر ورونا غلبه کرده و سه امتیاز این دیدار حساس را از آن خود کند...

یوونتوس موفق شد در دیداری دشوار، با گلزنی کریستیانو رونالدو، بر ورونا غلبه کرده و سه امتیاز این دیدار حساس را از آن خود کند

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین مقابل ورونا قرار گرفت که این شاگردان مائوریتسیو ساری بودند که در نهایت به پیروزی ۲-۱ دست یافتند.

ساری در این بازی به بسیاری از مهره‌های اصلی خود استراحت داده بود و قصد داشت با ترکیبی جوان‌تر به یک پیروزی خانگی دست یابد. دقایق ابتدایی آرام پیش می‌رفت اما در دقیقه ۱۶، ساموئل دی کارمینه با خطای دمیرال سرنگون شد و داور این خطا را پنالتی تشخیص داد. ولی ضربه پنالتی این بازیکن به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و در برگشت نیز ضربه لازوویچ به تیر افقی دروازه برخورد کرد. اما لحظاتی بعد روی یک توپ برگشتی توسط مدافعین یووه، میگل ولوسو با یک ضربه والی فوق‌العاده بالاخره دروازه بوفون را گشود تا میهمان در این دیدار پیش بیافتد.

یوونتوس بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۳۰ ضربه رونالدو از کنار دروازه سیلوستری به بیرون رفت. لحظاتی بعد تلاش‌های یوونتوس به ثمر نشست و ضربه آرون رمزی با برخورد به مدافع ورونا منحرف شده و در گوشه دروازه ورونا آرام گرفت تا همه‌چیز برابر شود. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا نیمه اول ۱-۱ به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم حملات یوونتوس آغاز شد و در همان ابتدا بیانکونری صاحب یک ضربه پنالتی شد که کریستیانو رونالدو موفق شد آن را تبدیل به گل دوم یووه بکند. بازیکنان یووه در ادامه تلاش بسیاری کردند اما این بازی دشوارتر از حد تصور بود و تلاش‌های آنها ثمری نداشت. در ادامه آنها بازی را مدیریت کردند و در نهایت با پیروزی ۲-۱، ۱۰ امتیازی شده و موقتاً به صدر جدول رفتند.

اخبار مرتبط:

یوونتوس در آستانه جنگ داخلی

یوونتوس ۲ - ۱ ورونا؛ پیروزی دشوار بیانکونری با گلزنی رونالدو

تگ ها


بیانکونری مائوریتسیو ساری ورزشگاه آلیانتس تورین فوتبال جهان فوتبال