Banner

یوونتوس و بارسلونا در آستانه 2 معاوضه بزرگ و تاریخی

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی مسئولان باشگاه یوونتوس پیشنهاد خود را مبنی بر معاوضه پائولو دیبالا و لوئیز سوارس ستاره گلزن بارسلونا به آبی‌اناری‌ها ارائه داده‌اند....

به گزارش مدال؛ روز گذشته بود که خبر حضور «فابیو پاراتیچی» مدیر یوونتوس در شهر بارسلونا جهت مذاکره با سران بلوگرانا به تیتر یک خبرگزاری‌های ورزشی جهان تبدیل شد. البته 24 ساعت پیش اینگونه به نظر می‌رسید که موضوع اصلی صحبت‌های میان دو باشگاه در خصوص «خوان میراندا» مدافع چپ آبی‌اناری‌ها باشد اما حالا «توتو اسپورت» زوایای اصلی این مذاکرات را افشا کرده است.

بر اساس ادعای «توتو اسپورت» سران بارسا به انتقال «ماریو مانژوکیچ» به نیوکمپ بسیار گرم نگاه کرده‌اند؛ مهاجم کرواتی که در برنامه‌های فصل بعد «مائوریتسیو ساری» جایی ندارد و یووه برای فروش او تنها 10 تا 15 میلیون یورو می‌خواهد. اما خبر اصلی اینجاست که بیانکونری‌ها پیشنهاد معاوضه «پائولو دیبالا» با «لوئیس سوارس» را به بارسلونا ارائه داده‌اند که این پیشنهاد مورد توجه آبی‌اناری‌ها قرار گرفته است.

همچنین احتمال دارد بارسلونا و یوونتوس بر سر معاوضه ایوان راکیتیچ و امره جان در روزهای آتی به توافق برسند. از زمان ورود فرنکی دی یونگ و با توجه به نمایش‌های درخشان این بازیکن، شرایط برای حضور راکیتیچ در ترکیب اصلی بارسلونا دشوارتر شده و به همین دلیل احتمال جدایی او در روزهای آتی بازار تابستانی وجود دارد. به نظر می‌رسد فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس راهی بارسلون شده تا در مورد احتمال معاوضه بین راکیتیچ و امره جان با مدیران بلوگرانا مذاکره کند.

در ماه‌های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی ایوان راکیتیچ مطرح شده و گرچه این بازیکن شخصا بارها تایید کرده علاقمند به ماندن در نوکمپ است، اما با توجه به عدم احتمال حضور در ترکیب ثابت در طول فصل، ممکن است ایوان راکیتیچ در روزهای باقیمانده بازار تابستانی راهی تورین شود.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد وسوسه‌انگیز رئال به پاری‌سن‌ژرمن برای جذب نیمار

تگ ها


ماریو مانژوکیچ مانژوکیچ بارسلونا پائولو دیبالا دیبالا بارسلونا لوئیز سوارس سوارس یوونتوس آبی و اناری‌ها امره جان امره جان بارسلونا ایوان راکیتیچ راکیتیچ یوونتوس اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Mario Mandžukić ایوان راکیتیچ لوییز سوارز پائولو دیبالا امره جان یوونتوس بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال