یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!

باشگاه یوونتوس در گذشته واکنشی به قانون شکنی کریستیانو رونالدو نشان نداده بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه یوونتوس دیروز وستون مک کنی، آرتور ملو و پائولو دیبالا، سه بازیکن غیراروپایی خود را را به دلیل نقض پروتکل های بهداشتی مجازات کرده و نام آنها از لیست دیدار مقابل تورینو خط زد. اما همین باشگاه در اوایل سال جاری در مورد قانون شکنی کریستیانو رونالدو رویکرد دیگری را اعمال کرد و این تفاوت در تصمیم گیری انتقادات فراوانی را در بین هواداران فوتبال در ایتالیا برانگیخته است.

چهارشنبه شب نیروهای پلیس وارد مهمانی وستون مک کنی شده و اجازه ندادند مراسم این بازیکن ادامه یابد. آرتور ملو و دیبالا نیز در مهمانی مک کنی شرکت کرده بودند و هر سه بازیکن از لیست دربی کنار گذاشته شدند. همچنین اخباری در مورد احتمال جریمه شدن این سه بازیکن نیز منتشر شده است.

اما در ماه ژانویه بود که تصاویری از جشن تولد ۲۷ سالگی جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو در کنار این بازیکن در حال برف بازی در مرزهای پیدمونته منتشر شد که جنجال های زیادی را برانگیخت و این ستاره پرتغالی به نقض محدودیت های ویروس کرونا متهم شد.

اما باشگاه یوونتوس در آن مقطع ترجیح داد جریمه ای را برای رونالدو در نظر نگیرد و این بازیکن در مسابقه بعدی بیانکونری در میدان حاضر شد. آندره آ پیرلو در آن مقطع گفت: "رونالدو یک روز مرخصی داشت و آنچه را که می خواسته انجام داده است. خود رونالدو مسئولیت کاری که انجام داده را به عهده می گیرد."

بیشتر بخوانید:

پایان طلسم گلزنی؛ CR۷ نزدیکتر از همیشه به رکورد دایی

بازوبند جنجالی رونالدو یک میلیارد و هشتصد میلیون!

 

 

تگ ها


آرتور ملو دیبالا کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال