Banner

یوونتوس و تلاش برای یک انتقال بزرگ دیگر

یوونتوس قصد دارد برای جذب کریستن اریکسن، هافبک دانمارکی تاتنهام با این تیم مذاکره کند...

به گزارش مدال، یوونتوس در سال‌های اخیر استاد جذب بازیکنان آزاد بوده و ستاره‌های بزرگی طی این فصول راهی تورین شده‌اند. در همین تابستان نیز یووه موفق به خرید آرون رمزی و آدرین رابیو شده و قصد دارد برای جذب یک هافبک دیگر نیز اقدام کند.

قرارداد کریستن اریکسین، هافبک دانمارکی تاتنهام یک سال دیگر با این تیم به پایان می‌رسد و بعید است اسپرز قادر به تمدید قرارداد این بازیکن باشد. در اوایل تابستان اخباری در مورد احتمال انتقال اریکسن به رئال مادرید و در روزهای پایانی منچستریونایتد منتشر شد اما برچسب 130 میلیون یورویی برای بازیکنی که تنها یک سال قرارداد دارد، باعث انصراف مشتریان کریستن اریکسن شد تا در نهایت این بازیکن یک فصل دیگر هم در تاتنهام ماندنی شود.

طبق ادعای دیلی میل، مذاکرت رسمی کریستن اریکسن با یوونتوس در زمستان پیش رو آغاز خواهد شد و ممکن است حتی پیش از شروع فصل بعد، انتقال این بازیکن به تورین نهایی شود.

خود کریستن اریکسن در تابستان امسال علاقمند به انتقال به لالیگا بود و تیم‌هایی چون اتلتیکومادرید و رئال مادرید نیز برای خرید او پیشقدم شده بودند اما سال دیگر و با به پایان رسیدن قرارداد این هافبک دانمارکی، جذب او برای تیم‌های مطرح اروپایی بسیار آسان‌تر خواهد بود.

اخبار مرتبط:
بیم‌وامید ساری‌بال؛ آیا یوونتوس ساری اوج می‌گیرد؟

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان انتقال آزاد ستاره دانمارکی کریستین اریکسن تاتنهام یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال