یوونتوس و ساری برای ستاره چلسی تور پهن کردند

مائوریتسیو ساری سرمربی باشگاه یوونتوس به سران بیانکونری اطلاع داده که برای تقویت خط هافبک خود نیاز به جذب شاگرد سابق خود دارد و از آنها درخواست کرده انگولو کانته را جذب کنند....

مائوریتسیو ساری سرمربی باشگاه یوونتوس به سران بیانکونری اطلاع داده که برای تقویت خط هافبک خود نیاز به جذب شاگرد سابق خود دارد و از آنها درخواست کرده انگولو کانته را جذب کنند.

به گزارش مدال، «مائوریتسیو ساری» سرمربی ایتالیایی باشگاه یوونتوس تیمی پر از ستاره را در اختیار دارد اما همچنان به جذب ستاره‌های بیشتری می‌اندیشد و قصد دارد خط هافبکی متشکل از «آرون رمزی»، «میرالم پیانیچ» و «انگولو کانته» را در تورین تشکیل دهد.

ساری از آن دست سرمربیانی‌ست که در بازار از تیمش خواسته چندانی ندارد و ترجیح می‌دهد از شاگردانی که دارد استفاده کند اما او اکنون خواهان جذب کانته شده و از سران باشگاه خواسته که بازیکن مد نظر او را جذب کنند. در واقع مربی 60 ساله به صورت مستقیم به «پاول ندود» اعلام کرده که جذب «انگولو کانته» برای برنامه‌های بلند مدت او در تورین اهمیت بالایی دارد و به همین جهت خواهان ارائه پیشنهادی بیشتر از 70 میلیون پوند به چلسی جهت جذب ستاره مد نظرش شد.

بیشتر بخوانید:

یوونتوس در پی صید ستاره جوان برشا

تگ ها


یوونتوس بیانکونری بانوی پیر چلسی آبی های لندن آبی های استمفوردبریج اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان سری آ لیگ برتر انگلیس انگولو کانته کانته یوونتوس مائوریتسیو ساری فوتبال