یوونتوس و شروع مذاکرات مقدماتی با نیمار

شبکه ۷ گولد ایتالیا ادعا کرد که نماینده های یوونتوس اخیرا با نیمار وارد مذاکرات ابتدایی شده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وقتی صحبت از جدایی نیمار ازپی اس جی می شود، اخبار به سمت بارسلونا می روند. در واقع تمایل اصلی فوق ستاره برزیلی بازگشت به بارسلوناست یعنی همان جایی که در آن توانست زیر نظر لوئیس انریکه در فصل ۱۵-۲۰۱۴ فاتح سه گانه شود و ۴ فصل درخشان را آنجا سپری کرد.

او که با قراردادی ۲۲۲ میلیون یورویی در سال ۲۰۱۷ راهی پی اس جی شد، بی تاب جدایی از این باشگاه است ولی سال گذشته تلاش های او برای این مهم، ثمری نداشت. با توجه به شرایط اقتصادی بحرانی تیم های فوتبال در دوران کرونا، به نظر نمی رسد که نه بارسا و نه هیچ باشگاهی دیگری بتواند تابستان پیش رو نیمار را جذب کند اما طبق ادعای ۷ گولد، یوونتوسی ها مذاکرات ابتدایی با نیمار را شروع کرده اند و در صورت توافق با او حاضرند دیبالا را به پی اس جی پیشنهاد بدهند.

مشکل بزرگ در راه توافق با نیمار، به دستمزد بالای او بر می گردد. نیمار سالانه ۳۷ میلیون یورو دستمزد می گیرد و به جز پی اس جی، هیچ باشگاهی توان پرداخت این دستمزد به او را ندارد. 

چندی پیش موندودپورتیوو ادعا کرد که نیمار تنها در صورت بازگشت به بارسا حاضر است رقم دستمزد خود را به ۲۴ میلیون یورو کاهش دهد. با این تفاسیر، یوونتوس برای رسیدن به توافق قطعی با نیمار، کار دشواری پیش رو دارد.

علاقه یووه به نیمار البته مساله جدیدی نیست. تابستان گذشته یوونتوس یکی از باشگاه هایی بود که مذاکراتی با نیمار انجام داد ولی خیلی زود متوجه شد که فوق ستاره برزیلی، قصد بازگشت به لالیگا را دارد.

تگ ها


دیبالا نیمار پاری سن ژرمن فوتبال ایران بارسلونا یوونتوس فوتبال