یوونتوس و ناپولی به دنبال آقای هت‌تریک

ارلینگ هالند مهاجم تیم سالزبورگ با درخشش در بازی‌های این فصل لیگ اتریش و البته لیگ قهرمانان اروپا مورد توجه چند تیم بزرگ قاره سبز از جمله یوونتوس و ناپولی قرار گرفته است....

ارلینگ هالند مهاجم تیم سالزبورگ با درخشش در بازی‌های این فصل لیگ اتریش و البته لیگ قهرمانان اروپا مورد توجه چند تیم بزرگ قاره سبز از جمله یوونتوس و ناپولی قرار گرفته است.

به گزارش مدال، «ارلینگ هالند» پدیده جوان نروژی با زدن 18 گل در 11 بازی با لباس باشگاه سالزبورگ در این فصل یکی از مهیج‌ترین بازیکنان جوان فوتبال اروپا بوده است. او که ژانویه سال گذشته از تیم مولده - تیم سابق اوله‌گونار سولسشر - به سالزبورگ پیوست به واسطه همکاری با سرمربی کنونی باشگاه منچستریونایتد نامش اطراف اولدترافورد شنیده می‌شود.

«کوریره دلو اسپورت» اما حالا مدعی شد که هالند مورد توجه باشگاه یوونتوس نیز قرار گرفته است و از طرفی دیگر هم باشگاه ناپولی که با مشکلاتی در خط حمله‌اش مواجه شده، قصد جذب مهاجم 19 ساله را دارد. به این ترتیب دو باشگاه بزرگ ایتالیایی برای جذب او رقابت خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

نقشه زیرکانه یوونتوس برای جذب پوگبا

تگ ها


ارلینگ هالند هالند یوونتوس بیانکونری بانوی پیر هالند یوونتوس هالند ناپولی ناپولی ردبول سالزبورگ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات سری آ فوتبال جهان یوونتوس ناپولی سری آ فوتبال