یوونتوس و ناکامی در جذب دو بازیکن مد نظر پیرلو

گاتزتا دلو اسپورت از دو بازیکنی که آندره آ پیرلو در نقل و انتقالات تابستانی خواهان آنها بوده و باشگاه یوونتوس نتوانسته جذبشان کند رونمایی کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، بانوی پیر نقل و انتقالات تابستانی بسیار شلوغی را پشت سر گذاشت و بازیکنانی نظیر دژان کولوسفسکی، وستون مک کنی، آرتور ملو و آلوارو موراتا را به خدمت گرفت.

با وجود این خریدها گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده  سرمربی یوونتوس یعنی آندره‌آ پیرلو در تابستان خواهان دو بازیکن دیگر بوده که باشگاه تورینی نتوانست آنها را جذب کند.

یکی از این بازیکنان ستاره بوسنیایی باشگاه رم یعنی ادین ژکو بود. در حالیکه توافق برای انتقال ژکو به یووه انجام شده بود اما رم نتوانست آرکادیوش میلیک از ناپولی را به خدمت بگیرد تا انتقال مهاجم بوسنیایی به تورین نیز منتفی شود؛ موضوعی که باعث شد بیانکونری به سراغ جذب مهاجم اسپانیایی اتلتیکو مادرید برود و آلوارو موراتا را به خدمت بگیرد.

دیگر بازیکن مد نظر پیرلو برای یوونتوس مانوئل لوکاتلی از ساسولو بود. با وجود تلاش بیانکونری برای جذب او، باشگاه ساسولو ۴۰ میلیون یورو برای این انتقال طلب کرد اما یووه نتوانست آن را تقبل کند.

تگ ها


آ اس رم ادین ژکو آندره آ پیرلو تیم ملی ایتالیا یوونتوس