یوونتوس ۱ - ۰ پارما؛ پیروزی خفیف بیانکونری در گام نخست

یوونتوس در دیدار افتتاحیه فصل جدید سری‌آ ایتالیا، موفق شد مقابل پارما به پیروزی برسد و گام اول را محکم بردارد...

یوونتوس ۱ - ۰ پارما؛ پیروزی خفیف بیانکونری در گام نخست

به گزارش مدال، در نخستین بازی از هفته اول سری‌آ ایتالیا، پارما در ورزشگاه انیو تاردینی میزبان یوونتوس بود که این دیدار در نهایت ۱-۰ به سود بیانکونری به پایان رسید.

اولین فرصت بازی در دقیقه 11 برای یوونتوس ایجاد شد اما ضربه سر رونالدو روی ارسال خدیرا با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. دو دقیقه ایگلس با یک ضربه والی تماشایی دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما شزنی با عکس العملی خوب توپ را دور کرد. اما در دقیقه 21 یوونتوس به گل رسید. ضربه ساندرو در میانه راه با اثرگذاری کیه لینی همراه شد و کاپیتان یوونتوس اولین گل فصل سری را با تیرهوشی به ثمر رساند. در دقیقه 29 رونالدو با حرکتی انفرادی برای خودش موقعیت سازی کرد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در اواخر نیمه اول رونالدو روی پاس داگلاس کاستا بالاخره موفق به گلزنی شد و حتی خوشحالی بعد از گل خود را نیز اجرا کرد اما این گل توسط VAR مردود اعلام شد تا در نهایت نیمه نخست با برتری 0-1 یوونتوس به پایان برسد.

دقایق ابتدایی نیمه دوم آرام دنبال شد و اولین موقعیت در دقیقه 58 ایجاد گشت. ارسال داگلاس کاستا به رونالدو رسید اما ضربه او از بالای دروازه پارما به بیرون رفت. در دقیقه 65 رونالدو با حرکتی زیبا در محوطه جریمه پارما صاحب موقعیت شد اما ضربه سرکش او توسط سپ مهار شد. دقایقی بعد یک بار دیگر همین اتفاق تکرار شد اما این بار هم ضربه ستاره پرتغالی با مهار سپ همراه شد تا بدشانسی های او ادامه پیدا کند. در لحظات پایانی پارما تلاش زیادی برای زدن گل تساوی کرد و در دقیقه 93 هرنانی تا آستانه زدن گل تساوی نیز پیش رفت اما ضربه ایستگاهی او با اختلاف کمی به بیرون رفت تا یوونتوس در اولین بازی خود به سختی برابر پارما به پیروزی دست یابد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی یوونتوس 1 - 0 پارما/ ویدیو

پارما – یوونتوس؛ خواهران غریب

یوونتوس ۱ - ۰ پارما؛ پیروزی خفیف بیانکونری در گام نخست

تگ ها


بیانکونری فوتبال جهان هفته اول سری‌آ جورجو کیه‌لینی پارما یوونتوس پارما-یوونتوس سری آ فوتبال