یوونتوس پیرلو بدترین یوونتوس از سال ۲۰۱۰

آندره آ پیرلو به عنوان مربی نتوانسته در شش بازی نخست با یووه نتایج خوبی کسب کند....

به گزارش "ورزش سه"، آندره‌آ پیرلو بدترین آغاز یوونتوس پس از سال ۲۰۱۰ و حضور آندره‌آ آنیلی در سمت مالکیت این تیم را  به ثبت رسانده است. 

پیرلو تابستان امسال و پس از اخراج مائوریتزیو ساری به عنوان سرمربی یوونتوس انتخاب شد. این اولین حضور او روی نیمکت یک تیم در سمت سرمربی بود. پیرلو در دو بازی از ۶ بازی ابتدایی یووه در این فصل برنده شده، سه تساوی و یک شکست را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

یوونتوس در این بازه زمانی، ۹ گل به ثمر رسانده و ۴ گل دریافت کرده است. آغاز او از جیجی دل نری که در ۶ بازی ابتدایی سال ۲۰۱۰ موفق شد ۴ پیروزی، یک تساوی و یک شکست به دست آورد نیز بدتر بوده است. هرچند آن تیم نیز ۹ گل به ثمر رساند و ۴ گل دریافت کرده بود.

آنتونیو کونته یک سال بعد جانشین او شد و موفق شد در ۶ بازی ابتدایی، ۳ پیروزی و ۳ تساوی کسب کند. یووه در این شش بازی با کونته ۹ گل زد و تنها ۳ گل دریافت کرد.

مکس آلگری فصل ۱۵-۲۰۱۴ آغاز بسیار خوبی داشت و در هر ۶ بازی برنده از میدان خارج شد. یووه با او ۱۲ گل به ثمر رساند و هیچ گلی نیز دریافت نکرد. مائوریتزیو ساری نیز فصل گذشته ۴ پیروزی و دو تساوی در ۶ دیدار کسب کرد. با این حال در این بین ساری با دریافت ۷ گل بدترین رکورد خط دفاعی را به خود اختصاص داد اما تیمش در ۶ بازی ۱۱ گل نیز به ثمر رسانده بود. 

تگ ها


آندره آ پیرلو تیم ملی ایتالیا ماسیمیلیانو آلگری مائوریسیو ساری اینتر میلان آنتونیو کونته یوونتوس