یوونتوس پیشنهاد تاتنهام را رد کرد؛ دیبالا در آستانه حضور در PSG؟

باشگاه یوونتوس پیشنهاد اولیه باشگاه تاتنهام برای جذب پائولو دیبالا را رد کرد و حالا ستاره آرژانتینی در آستانه انتقال به پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد....

باشگاه یوونتوس پیشنهاد اولیه باشگاه تاتنهام برای جذب پائولو دیبالا را رد کرد و حالا ستاره آرژانتینی در آستانه انتقال به پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد.

به گزارش مدال؛ روز گذشته بود که نشریه‌های «یونینگ استاندارد» و «دیلی‌میل» مدعی شدند که باشگاه تاتنهام نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، برای جذب ستاره آرژانتینی باشگاه یوونتوس یعنی «پائولو دیبالا»، پیشنهادی وسوسه‌انگیز به ارزش 90 میلیون یورو به بانوی پیر ارائه داده است اما حالا خبر می‌رسد که این پیشنهاد تنها 50 میلیون یورو بوده و به همین دلیل نیز سران بیانکونری خیلی سریع به آن پاسخ منفی داده‌اند.

نشریه «لا استامپا» معتقد است که اختلاف نظر 40 میلیون یورویی رقمی چیزی نیست که به راحتی حل شود و به همین دلیل شانس باشگاه‌های منچستریونایتد و البته پاری‌سن‌ژرمن را بیشتر از سایر گزینه‌ها می‌داند.

در این بین ضمن رسانه‌های فرانسوی با قطعی دانستن انتقال دیبالا به PSG، مدعی شدند که ستاره آرژانتینی تا پایان هفته به پاریس سفر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

میلیاردر ایرانی به دنبال جواهر یوونتوس

تگ ها


پائولو دیبالا دیبالا پاری سن ژرمن دیبالا تاتنهام پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات