یوونتوس پیشنهاد جدید ی به مدافع برزیلیش میدهد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: این روزها شایعه پیوستن الکس ساندرو به یکی از دو تیم چلسی و پاری سن ژرمن مطرح است، خبری که نه از سوی این بازیکن تأیید شده و نه از سوی باشگاه یوونتوس ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: این روزها شایعه پیوستن الکس ساندرو به یکی از دو تیم چلسی و پاری سن ژرمن مطرح است، خبری که نه از سوی این بازیکن تأیید شده و نه از سوی باشگاه یوونتوس. حالا خبر می رسد که قهرمان ایتالیا این شایعه را جدی گرفته و قصد دارد به نوعی پیش دستی کرده و مدافع چپ خود را حفظ کند.

روزنامه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا گزارش داد، باشگاه یونتوس در نظر دارد در صورتی که الکس ساندرو پیشنهادهای دو باشگاه چلسی و پاری سن ژرمن را رد کند، پیشنهاد تمدید قرارداد تا سال 2022 را به مدافع برزیلی خود بدهد و دستمزد او را تا 5 میلیون یورو در سال افزایش دهد، رقمی که نزدیک به پیشنهاد 6 میلیون یورویی چلسی است.

یوونتوس قصد دارد ساندرو را برای مدت طولانی تری در تورین نگه دارد، حتی اگر پیشنهاداتی که به وی می شود تا 70 میلیون یورو افزایش پیدا کند.

به هر حال یوونتوس در عین حال وضعیت دانیلو، هم تیمی پیشین ساندرو در پورتو را هم زیر نظر دارد و مدافع کنونی رئال مادرید را به عنوان جانشینی برای ساندرو می بیند.

در این راستا یوونتوس در حال مذاکره با رئال مادرید است و امیدوار است دانیلوی برزیلی را در ازای 20 میلیون یورو به علاوه پاداش های در نظر گرفته به خدمت بگیرد.

 

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال