یوونتوس ۲ - ۱ میلان؛ چشمک بانوی پیر به قهرمانی

یوونتوس با پیروزی مقابل میلان قهرمانی خود را تا حد زیادی قطعی کرد...

یوونتوس با پیروزی مقابل میلان قهرمانی خود را تا حد زیادی قطعی کرد

یوونتوس با گلزنی ستاره جوانش میلان را شکست داد.

به گزارش مدال، در حساس‌ترین دیدار هفتۀ سی‌ویکم سری‌آ ایتالیا ساعتی قبل دو تیم یوونتوس و آث میلان رو در روی هم قرار گفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ بیانکونری به پایان رسید.
شاگردان گتوزو در نیمه نخست این دیدار حساس بازی را در دست گرفتند و در استادیوم آلیانز تورین فوتبال قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشتند، روسونری مزد بازی خوب شاگردانش را در دقیقه ۳۸ از روی اشتباه بونوچی گرفت، پیاتک از روی یک توپ ربایی گل اول بازی را در این دقیقه به ثمر رساند و در نهایت نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.
در نیمه دوم فرزندان بانوی پیر که به هیچ وجه دلشان نمی‌خواست طعم تلخ شکست را در دیدار خانگی تجربه کنند، برای جبران گل خورده به آب و آتش زدند تا این که پائولو دیبالا در دقیقه ۶۰ بازی درون محطه جریمه سرنگون شد و داور خطای پنالتی اعلام کرد، جواهر آرژانتینی با فرستادن توپ به مرکز دروازه گل ساوی را به ثمر رساند.
دیبالا دقایقی بعد با تصمیم آلگری جایش را به کین، پدیده این روزهای فوتبال ایتالیا داد، فرزند خلف بانوی پیر در دقایقی که در زمین حضور داشت و پس از این که چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد در دقیقه ۸۴ بازی زهر خود را ریخت و سه امتیاز را به هواداران هدیه داد.
بیانکونری‌ با این پیروزی در فاصله هفت هفته مانده به پایان سری‌آ به یک قدمی قهرمانی رسید و اگر ناپولی فردا مقابل جنوا شکست بخورد قهرمانی آن‌ها قطعی می‌شود.

خلاصه این بازی را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.