یوونتوس 1_0 آتالانتا / صعود به فینال کوپا ایتالیا

امشب (چهارشنبه) از ساعت 20:00 به وقت تهران از دور برگشت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا تیم دوم جدول سری آ یعنییوونتوسدر ورزشگاه اختصاصی خود در حالی میزبان تیم رده هشتمی سری آ یعنیآتالانتابود که در آغاز هفته دو تیم در رقابت های سری آ قرار بود به مصاف هم بروند ولی به دلیل بارش شدید برف در شهر تورین این بازی به تعویق افتاد تا دو تیم امشب در بازی برگشت از کوپا ایتالیا با هم دیدار کنند ......

 امشب (چهارشنبه) از ساعت 20:00 به وقت تهران از دور برگشت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا تیم دوم جدول سری آ یعنی یوونتوس در ورزشگاه اختصاصی خود در حالی میزبان تیم رده هشتمی سری آ یعنی آتالانتا بود که در آغاز هفته دو تیم در رقابت های سری آ قرار بود به مصاف هم بروند ولی به دلیل بارش شدید برف در شهر تورین این بازی به تعویق افتاد تا دو تیم امشب در بازی برگشت از کوپا ایتالیا با هم دیدار کنند.

بازی رفت دو تیم در زمین آتالانتا با نتیجه 1 بر 0 به سود یوونتوس به پایان رسیده بود و به نظر نمیرسید بانوی پیر مشکلی برای گذشتن از سد پدیده جام حذفی یعنی آتالانتا داشته باشد.

دو تیم با لین نفرات وارد زمین شدند:

یوونتوس: بوفون- لیخشتاینر- کیه لینی- بن عطیه- آساموا- مارکیزیو- پیانیچ- ماتوئیدی- کاستا- ساندرو- مانزوکیچ

آتالانتا: بریشا- مانچینی- کالدرا- ماسیلو- هاتوبر- دی رون- فرولر- اسپینازولا- کریستانته- ایلیچیچ- گومز

بازی با حملات یونتوس میزبان آغاز شد اما شاگردان آلگری از فرصت های اندک خود سودی نبردند تیم آتالانتا نیز چند فرصت برای خودنمایی در زمین یووه داشت اما آن ها نیز به نتیجه نرسیدند تا اینکه نیمه اول با نتیجه بدون گل مساوی خاتمه یابد.

نیم دوم نیز اینبیانکونری بود که بازی را تهاجمی آغاز کرد اما بیشتر بازی در میانه میدان دنبال شد تا اینکه در دقیقه 75 بازی یک پنالتی به سود یوونتوس میزبان اعلام شد و پیانیج آن را وارد دروازه آتالانتا کرد تا نتیجه بازی رفت تکرار شود و یووه 1 بر 0 پیش بیفتد.

در نهایت تلاش آتالانتا برای بازگشت به بازی بی نتیجه بود تا بازی با همان نتیجه 1 بر 0 به سود یوونتوس خاتمه یابد و مردان آلگری در مجموع با برد 2 بر 0 به فینال کوپا ایتالیا برسند و منتظر دیگر دیدار این مرحله بین لاتزیو و میلان بمانند که از ساعاتی دیگر آغاز خواهد شد.

تگ ها


یوونتوس فوتبال