یوونتوس 3_1 بولونیا؛ داگلاس کاستا نیروی جوانی بانوی پیر

در هفته سی و ششمسری آ ایتالیا، یوونتوس صدر نشین به مصاف بولونیا رفت که این دیدار در پایان با پیروزی تورینی ها به پایان رسید ......

در هفته سی و ششم سری آ ایتالیا، یوونتوس صدر نشین به مصاف بولونیا رفت که این دیدار در پایان با پیروزی تورینی ها به پایان رسید.

ترکیب ابتدایی دو تیم به شرح زیر است.

یوونتوس

بوفون، کوادرادو، روگانی، بارتزالی، آساموا، خدیرا، مارکیزیو، ماتویدی، دیبالا، هیگواین، الکس ساندرو

بولونیا
میرانته، کرافت، سیمونه رومانیولی، دی مایو، ام بایه، پولی، ناج، کریستیگ، وردی، آونتاتی، کیتا

یوونتوس برای حفظ صدرنشینی و فاصله 4 امتیازی خود با ناپولی به میدان رفته بود و از این رو آلگری با تمام قوا پا به این میدان گذاشته بود. یووه، بازی را با قدرت آغاز کرد اما ضربات آنها به گل تبدیل نمی شد تا اینکه بر خلاف جریان کلی بازی، بولونیا توسط سیمونه وردی به گل رسید. وردی در دقیقه 30 از روی نقطه پنالتی دروازه بوفون را باز کرد تا یووه در خانه عقب بیافتد. این تنها شوت درون چارچوب بولونیا در نیمه اول بود.

در نیمه دوم بیانکونری ها کاملا تهاجمی بازی را آغاز کردند و برای رسیدن به گل راه های مختلفی را امتحان می کردند. مالکیت توپ در این دقایق 70 به 30 به سود یووه بود و بلاخره فشار آنها جواب داد. دی مایو در دقیقه 50 دروازه خودی را باز کرد تا حساب کار 1-1 شود. حملات یووه ادامه داشت و سامی خدیرا موفق شد در دقیقه 64 با پاس کاستا میزبان را پیش بیاندازد. در ادامه پائولو دیبالا نیز با روی پسا گل مجدد داگلاس کاستا در دقیقه 69 حساب کار را 3-1 کند تا این بازی با همین نتیجه با پایان برسد.

یوونتوس با این 3 امتیاز 91 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به ناپولی با 84 امتیاز در صدر تکیه زد.

تگ ها


اخبار روز یوونتوس سری آ فوتبال