یوونتوس 3 – 3 پارما؛ ژروینیو پیروزی را از بیانکونری ربود

یوونتوس در واپسین لحظات پیروزی را از دست داد....
یوونتوس در واپسین لحظات پیروزی را از دست داد.

از هفتۀ بیست‌ودوم رقابت‌های سری آ ایتالیا یوونتوس میزبان پارما بود.

به گزارش مدال، از هفتۀ بیست‌ودوم رقابت‌های سری آ ایتالیا دو تیم فوتبال یوونتوس و پارما از ساعت 23:00 به مصاف یکدیگر  رفتند که در نهایت این دیدار با تساوی 3-3 به پایان رسید.

بیانکونری پس از 7 سال بدون حضور بی‌بی‌سی مشهور خود در خط دفاع،  پا به میدان گذاشت. در ابتدا دو تیم کمی محتاط بازی را آغاز کردندو در ادامه یوونتوس کنترل بازی را در دست گرفت. در دقیقۀ 36 رونالدو با وجود قرار گرفتن در شرایط نامتادل توپ را به تور دروازۀ حریف رساند تا خیال آلگری را در نیمۀ اول کمی آسوده کند.

در نیمۀ دوم برای برناردسکی جای داگلاس کاستا یوونتوس به میدان آمد. بیانکونری‌ با آگاهی نسبت به برتری شکنندۀ خود باز هم فشار بیشتری به دروازۀ حریف وارد آورد. در دقیقۀ 62 روگانی از شلوغی محوطۀ جریمۀ حریف نهایت استفاده را برد و گل دوم را به ثمر رساند. تنها 2 دقیقه پس از آن باریا یکی از گل‌های خورده را پاسخ داد تا زردپوشان همچنان امیدوار باشند اما بازهم ضربۀ سر دیدنی رونالدو در دقیقۀ 66 امیدهای پارما را نقش بر آب کرد.  پیشروی  تیم میهمان  در دقیقۀ 74 بازهم نتیجه داد و ژروینیو با یک ضربۀ دیدنی بازهم اختلاف را به یک گل کاهش داد. در واپسین لحظات اشتباهات فردی مدافعین یوونتوس فرصت را در اختیار ژروینیو قرار داد تا با یک ضربه دیدنی دیگر گل تساوی را به ثمر برساند.

در ادامه  نیز  تلاش‌های  دو تیم نتیجه‌بخش نبود و این دیدار با تساوی 3-3  به پایان رسید.