یووه-اینتر؛ کونته در نشست خبری شرکت نمی‌کند

رسانه‌های ایتالیایی خبر دادند آنتونیو کونته، سرمربی اینتر در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر یوونتوس شرکت نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فردا شب دو تیم یوونتوس و اینتر در هفته ماقبل پایانی رقابت‌های سری آ رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. این مسابقه برای یووه که دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است اهمیت ویژه ای دارد اما یک بازی تشریفاتی برای اینتر قهرمان محسوب می‌شود. البته همانطور که آنتونیو کونته گفته بود این تیم برای احترام به اسکودتو با تمام قوا در چند بازی پایانی خود حاضر خواهد شد.

اما پیش از این مسابقه کوریره دلو اسپورت گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر یوونتوس شرکت نخواهد کرد چرا که سرمربی اینتر نمی‌خواهد به سوالاتی که پیرامون آینده و مسائل بیرون زمین از او می شود پاسخ دهد.

نکته جالب اینکه کونته از دو هفته پیش و زمانی که قهرمانی اینتر در رقابتهای سری آ قطعی شد با رسانه‌ها صحبت نکرده است. در واقع کوریره دلو اسپورت در این باره ادعا می‌کند که سرمربی نراتزوری فقط بعد از مذاکره و صحبت با رئیس باشگاه اینتر یعنی استیون ژانگ حاضر به مصاحبه خواهد شد و تا آن زمان هیچ حرفی با رسانه ها نخواهد زد.

گفته می‌شود استیون ژانگ از بازیکنان اینتر درخواست کرده که از دریافت دو ماه حقوق خود برای کمک به باشگاه صرف نظر کنند اما این خواسته با مخالفت آنها روبرو شده است.

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته