یووه با ولاهوویچ باید به لیگ قهرمانان برود

دینو زوف، ستاره سابق یوونتوس، معتقد است که این باشگاه پس از جذب دوشان ولاهوویچ باید در بین چهار تیم صدر جدول باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس موفق شد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی با پرداخت مبلغی قابل توجه ولاهوویچ را یکی از بهترین بازیکنان این فصل رقابت‌های لیگ ایتالیا بوده به تورین منتقل کند.

تیم مکس آلگری در حال حاضر در جایگاه پنجم جدول رده‌یندی سری A قرار دارد و یک امتیاز از آتالانتا عقب است که یک بازی هم کمتر از این تیم انجام داده است.

دینو زوف در گفتگو با توتومرکاتو با اشاره به انتقال ولاهوویچ به یوونتوس اظهار داشت:« به نظر می‌رسید که او بر سر دوراهی قرار گرفته و بالاخره باشگاه فیورنتینا را ترک خواهد کرد اما من فکر می‌کردم که او در پایان فصل جاری از این تیم جدا می‌شود.»

این قهرمان سابق جام جهانی ۱۹۸۲ با اشاره به سرمایه‌گذاری هنگفت مدیران بیانکونری برای جذب این بازیکن گفت:« من فکر می‌کنم این مبلغ به خاطر نمایشی بوده که او دراین مدت داشته است. و اگر بتواند این نمایش را تکرار کند بدون شک خرید بسیار خوبی برای یووه خواهد بود.»

جدایی بازیکنان از فیورنتینا و پیوستن آنها به یوونتوس در سال‌های اخیر به اتفاقی دائمی تبدیل شده که خشم بسیاری از هواداران این تیم را به همراه داشته است. زوف در این باره اضافه کرد:« وقتی بازیکنان با پیشنهادی از سوی تیم‌هایی که مهم‌تر به حساب می‌آیند روبرو می‌شوند، حفظ آنها کار دشواری است.»

او در آخر مدعی شد که یوونتوس نمی‌تواند فرصت حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده را از دست دهد و ادامه داد:« حالا که ولاهوویچ به جمع آنها اضافه شده، این تیم باید در بین چهار تیم صدر جدول قرار بگیرد.»

تگ ها


دوسان ولاهوویچ فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال