یووه در اندیشه معاوضه بازیکن با پاری سن ژرمن

به نظر می رسد یوونتوس قصد دارد پای الکس ساندرو را به معامله جذب مائورو ایکاردی از پاری سن ژرمن باز کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس در تابستان تلاش زیادی برای جذب مائورو ایکاردی از اینتر انجام داد اما نهایتاً این انتقال انجام نشد و مهاجم آرژانتینی راهی پاری سن ژرمن شد. ایکاردی در ابتدا نمایش های فوق العاده ای را برای تیم فرانسوی ارائه داد و در ۳۱ بازی موفق به ثبت ۲۰ گل برای این تیم هم شد.

با این حال در ادامه اوضاع برای ستاره آرژانتینی تغییر کرد و اختلاف ایجاد شده بین او و سرمربی پاری سن ژرمن یعنی توماس توخل باعث شد که ایکاردی نیمکت نشین شود و همچنین شایعات زیادی درباره عدم علاقه psg برای پرداخت بند آزادسازی به اینتر به گوش برسد.

اگرچه طی روزهای اخیر کوریره دلو اسپورت اعلام کرد که پاری سن ژرمن تصمیم گرفته ایکاردی را در تیم خود نگه دارد اما حالا توتو اسپورت مدعی شده باشگاه یوونتوس قصد دارد برای جذب مهاجم آرژانتینی پای مدافع برزیلی خود یعنی الکس ساندرو را به این معامله باز کند و با انجام یک معاوضه انتقال ایکاردی را به تورین نهایی کند.

بیشتر بخوانید:
ستاره سابق اینتر: جذب مسی غیرممکن نیست 
انتخاب سخت بارسلونا؛ لائوتارو یا نیمار؟+ عکس 

کریستیانو رونالدو درهای بازگشت به رئال را باز گذاشته 

تگ ها


مائورو ایکاردی پاری سن ژرمن فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات مائورو ایکاردی الکس ساندرو پاری سن ژرمن یوونتوس سری آ لوشامپیونه فرانسه فوتبال