یووه مویزه کن را فدای نیمار می‌کند؟

چند روز پیش بود که شایعاتی مبنی بر احتمال حضور نیمار در یوونتوس در رسانه‌های جهان منتشر شد و حالا خبر می‌رسد که بانوی پیر برای هموار کردن مسیر حضور ستاره برزیلی در تورین حاضر است مویزه کن را نیز فدا کند....

به گزارش مدال؛ ماجرای علاقه یوونتوس به جذب نیمار هر روز وارد فاز جدی‌تری می‌شود. بیانکونری که تا اینجای بازار نقل‌وانتقالات خریدهای گران‌قیمتی انجام داده، در سودای جذب «نیمار جونیور» فرو رفته، ستاره‌ای که برای انتقالش به تورین، بانوی پیر نیازمند فروش بازیکن خواهد بود، برنامه‌ای که اکنون در مسیر تحققش گام برمی‌دارد.

در همین راستا «اسکای اسپورت ایتالیا» اعلام کرده که باشگاه یوونتوس در صدد است با 30 میلیون یورو و گنجاندن بند بازخرید، «مویزه کِن» ستاره آینده‌دار خود را به اورتون بفروشد تا طراز مالی خود را پیش از خرید نیمار کمی متعادل کند. در این بین «اسکای اسپورت ایتالیا» همچنین افزود که باشگاه آرسنال نیز به جذب این ستاره جوان علاقه‌مند است و یووه پیشنهاد مالی توپچی‌های لندن را نیز مورد بررسی قرار خواهد داد.

کن فصل گذشته در 21 بازی برای تیم بزرگسالان یوونتوس، 8 گل به ثمر رساند و در سه بازی ملی هم موفق به زدن 2 گل برای ایتالیا شده است.

بیشتر بخوانید:

ستاره آرژانتینی باعث جدایی الماس سیاه می‌شود؟

تگ ها


مویزه کن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior مویس کین آرسنال اورتون پاری سن ژرمن یوونتوس سری آ لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال