یوویچ فراموش کرده چرا بازیکن رئال است

ستاره سابق رئال به انتقاد از عملکرد لوکا یوویچ پرداخت و گفت که ذهن او در رئال نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوکا یوویچ تابستان سال گذشته و با مبلغ ۶۰ میلیون یورو از آینتراخت فرانکفورت راهی برنابئو شد و هواداران رئال مادرید امیدوار به ظهور یک ستاره گلزن در ترکیب تیم شان بودند، اما فصل برای لوکا یوویچ خوب پیش نرفت و او تنها دو بار موفق به گلزنی شده است. با توجه به مصدومیت سنگین اخیرا یوویچ در قرنطینه(سقوط از تراس)، می توان گفت اولین سال حضور در اسپانیا به بدترین شکل برای او سپری شده است.

او فصل گذشته در ۴۸ بازی توانست ۲۷ گل برای فرانکفورت به ثمر برساند تا رئالی ها را برای پرداخت ۶۰ میلیون یورو متقاعد کند ولی حداقل فصل اول او اسف بار سپری شده است.

پدراک میاتوویچ ستاره سابق رئال در مورد یوویچ به کادنا کوپه گفت:« دوست داشتم از گل ها و استعداد یوویچ صحبت کنم ولی این ممکن نیست. به نظر می رسد او تفکر اصلی از حضور در رئال یعنی کسب موفقیت را فراموش کرده است. یوویچ باید بداند پیراهن چه باشگاهی را به تن کرده است. در رئال مادرید تمام تمرکز شما باید روی فوتبال باشد ولی نام او را فقط به خاطر مسائل حاشیه ای شنیده ایم.»

میاتوویچ معتقد است که رئال مادرید با وجود شکست خانگی ۱-۲ از سیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان این شانس را دارد تا در بازی برگشت جبران کرده و به یک چهارم نهایی برود.

او در این رابطه گفت:« شنیده ام که بازیکنان رئال این روزها بسیار باانگیزه اند و می خواهند فصل را با قهرمانی دیگری در اروپا تمام کنند. همه آنها به این اطمینان رسیده اند که می توان سیتی را در بازی برگشت حذف کرد. از بسیاری منابع شنیده ام که بازیکنان از حالا به شکست سیتی فکر می کنند.»

بیشتر بخوانید:
هیچکس جلودار بایرن نیست؛ رکورد پشت رکورد
لابی چین برای اخراج پسر فوتبالیست منتقد سیاسی!
کورنتین تولیسو، خرید ایده‌آل برای منچستریونایتد

تگ ها


لوکا یوویچ فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال