یو اف سی 234؛ پیش مبارزه سیلوا - ادسانیا

آدسانیا و سیلوا در مبارزه کو مین ایونت مقابل هم قرار می‌گیرند...

آدسانیا و سیلوا در مبارزه کو مین ایونت مقابل هم قرار می‌گیرند

 آدسانیا-سیلوا: در مبارزه کو مین ایونت (مبارزه ما قبل اصلی) رویداد یو اف سی 234  رو در روی هم قرار خواهند گرفت. اندرسون سیلوا با رکورد مبارزاتی 34 پیروزی؛ 8 شکست و 1 بدون نتیجه.


به گزارش مدال، یکی از بزرگترین مبارزان ادوار یو اف سی , و برترین مبارز تاریخ یو اف سی در دسته میان وزن پا به قفس خواهد گذاشت. اندرسون در زمینه رکورد پیروزی های پیاپی با 16 پیروزی پیاپی و 10 دفاع از عنوان رکورد استثنائی را از خود به جا گذاشته است. مبارزی که با 43 سال سن هر بار که پا به اکتگان می گذارد نظر مشتاقان زیادی را به خود جلب می کند و نکته مهم این است که در رویداد یو اف سی 234 او با مبارزی رو به رو خواهد شد که می توان گفت شباهت زیادی به او دارد و نسخه جوان شده خودش است.  او کسی نیست جز اسرائیل ادسانیا، با چشم اندازی روشن و عملکردی عالی، یک مبارز بدون شکست. ادسانیا یه کیک بوکسور قهار است و با عملکرد چشم نواز خود در حال حاضر رنکینگ (6) در رده بندی دسته وزنی خود دارد و و امیدوار است با پیروزی بتواند هم رکورد خود را ارتقاء دهد و همین نیم نگاهی به رنک بالا و حتی مبارزه با تاپ فایتر های دسته وزنی خود را داشته باشد و در صورت پیروزی حمله به کمربند را انجام دهد. درک برانسون حریفی مشترک برای هر دو مبارزه بوده است و هر دو فایتر، مبارزه اخر خود را با برانسون انجام دادند و هردو توانستند او را شکست دهند. 

در رویداد یو اف سی 230 ادسانیا با فشار بی حد مرز و ضربات مشت و لگد و زانو فشار زیادی را (همانند دوران اوج اندرسون سیلوا که به حریفان وارد می کرد) به برانسون وارد کرد  تا اینکه توانست در راند اول با ضربات زانو و مشت برانسون را ناک اوت فنی کند . در سال 2017 و در رویداد یو اف سی 208  اندرسون سیلوا هم توانسته بود برانسون را در یک مبارزه 3 راندی با رای متحد داوران شکست دهد.


اندرسون سیلوا سرعت و حرکات سابق خود را نخواهد داشت از سویی آدسانیای جوان حرکت به سمت قله و پیشرفت کردن را آغاز کرده است. اگر چه سیلوا سرعت سابقش را ندارد اما آدسانیا نباید سیلوا را دست کم بگیرد. چون سیلوا همچنان یک تهدید واقعی برای او شناخته میشود. از طرفی آدسانیا نیز بر روی اندرسون سیلوا در تمام دورانش بررسی و تمرکز زیادی کرده و شناخت بسیاری کسب کرده است و اگر سیلوا مهارت های حریف جوانش را نادیده بگیرد برایش گران تمام خواهد شد.

باید دید بازگشت اندرسون سیلوا به اکتگان بعد از حدودا دو سال به چه شکل و کیفیتی خواهد بود.