یو اف سی 244 UFC؛ پیش نمایش مبارزه تاریخی ماسویدال - دیاز / ویدیو

رویداد یو اف سی 244 UFC دوازدهم آبان برگزار خواهد شد و در مهمترین مبارزه نیت دیاز برابر خورخه ماسویدال جدال خواهد کرد....

در این رویداد که پانصدمین رویداد رسمی تاریخ یو اف سی است، شاهد مبارزه بسیاری از چهره‌های سازمان یو اف سی خواهیم بود. در مهمترین مبارزه خورخه ماسویدال با رکورد 34 برد و 13 شکست برابر نیت دیاز با رکورد 20 برد و 11 شکست خواهد رفت.

هر دو مبارز از محبوب ترین ستاره های تاریخ یو اف سی محسوب می شوند. ماسویدال در مبارزه آخرش موفق شد بن اسکرن را در 5 ثانیه ناک اوت کند و رکورد سریع ترین ناک اوت تاریخ را به نام خود بزند. نیت دیاز هم پس از دو سال دوری از اکتاگون، در مردادماه 98 موفق شد آنتونی پتیس را در جدالی جانانه شکست دهد.

دیاز و ماسویدال هر دو سابقه زندگی در فقر و شرکت در مبارزات خیابانی را دارند و این مبارزه به نوعی جدال دو گنگستر یو اف سی خواهد بود. دانا وایت، رئیس یو اف سی حتی دستور ساخت کمربندی ویژه برای این مبارزه را داده و قرار است یکی از بین ماسویدال و دیاز این کمربند را برای همیشه از آن خود کند.

رویداد یو اف سی 244 UFC از ساعت 3:30 بامداد یکشنبه 12 آبان 98 در مدال به طور زنده و رایگان پخش خواهد شد. با این پیش نمایش دیدنی به استقبال این رویداد تاریخی برویم.

 

اخبار مرتبط:

 

یو اف سی 244 ؛ رو در رو شدن خورخه ماسویدال و نیت دیاز / ویدیو
 

یو اف سی 244؛ تمرینات خورخه ماسویدال برای جدال با نیت دیاز / ویدیو

 

یو اف سی 239؛ مبارزه کامل ماسویدال - اسکرن/ سریع ترین ناک اوت تاریخ!
 

یو اف سی 241؛ 5 برد برتر نیت دیاز / ویدیو
 

تگ ها


رزمی یو اف سی یو اف سی244 ویدیو ویدئو ام ام ای خورخه ماسویدال نیت دیاز UFC MMA هنرهای رزمی ترکیبی