یکشنبه، رونمایی فدراسیون فوتبال از مشاور خارجی؟

پس از مذاکرات فشرده نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال به نظر می‌رسد طی روزهای آینده از مشاور فنی تیم ملی فوتبال زنان رونمایی خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه" یکی از وعده‌هایی که سیده شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال در راستای تقویت تیم‌های ملی فوتبال زنان مطرح کرده بود، این بود که از مشاوران فنی خارجی در کنار مربیان بدنساز برجسته استفاده شود و حالا پس از رایزنی‌های فشرده به نظر می‌رسد که نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال به گزینه‌های مدنظر خود رسیده است.

موسوی طی هفته‌های گذشته مذاکرات خود را با چهره‌های مختلف در سکوت خبری پیش برده و به نظر می‌رسد هم در زمینه جذب مشاور فنی خارجی و هم برای استخدام مربی بدنساز، جلسات او به خوبی پیش رفته است و احتمالا در جلسه آتی هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال رسماً از این مسئله پرده‌برداری شود.

تیم ملی فوتبال زنان ایران خود را مهیای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا می‌کند و در این زمینه تلاش فدراسیون فوتبال برای آمادگی حداکثری و البته با کیفیت بالای ملی‌پوشان است و در این راستا، تلاش‌ها برای جذب مشاور فنی خارجی و البته مربی بدنساز صورت گرفته است.

طبق وعده‌ای که موسوی داده بود، قرار است یک مشاور فنی خارجی و مربی بدنساز هم برای تیم‌های پایه ملی استخدام شود تا توسعه فوتبال زنان ایران این‌چنین سرعت بیشتری به خود بگیرد؛ جلسه هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال یکشنبه ۲۰ تیرماه در ساختمان فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد.

باید دید در این جلسه، نظر اعضای هیات‌رئیسه نسبت به مذاکرات انجام شده از سوی نایب رئیس زنان چه خواهد بود و در نهایت سرنوشت جذب مشاور فنی خارجی و هم‌چنین مربی بدنساز برای تیم‌های ملی فوتبال زنان به کجا می‌رسد.

تگ ها


فدراسیون فوتبال