یکشنبه؛ زمان اعلام مربی جدید تیم ملی سوریه

وب سایت کوووره مدعی شد که روز یکشنبه و به صورت رسمی، فدراسیون فوتبال سوریه از سرمربی جدید و وطنی خود رونمایی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، با وجود راهیابی سوریه به مرحله اصلی و پایانی مقدماتی جام جهانی، نبیل معلول سرمربی تونسی از هدایت این تیم کناره گیری کرد. او که در ماه مارس سال گذشته هدایت این تیم را برعهده گرفت، بیش از ۱۵ ماه است که به دلیل تحریم های بین المللی و مسدود شدن حساب فدراسیون فوتبال سوریه در نزد AFC و فیفا، آنها تاکنون هیچ گونه حقوقی دریافت نکرده است و همین مشکل باعث جدایی او شد.


وب سایت عربستانی کوووره در همین رابطه خبر داد که مربی جدید سوریه، از سرمربیان وطنی و داخلی این کشور است. کوووره به نقل از یک منبع نزدیک به فدراسیون فوتبال سوریه نوشت که این اتحادیه روز یکشنبه آینده در مورد هویت مربی جدید تیم تصمیم خواهد گرفت.


این منبع افزود که شورای فدراسیون مذاکرات خود را با یکی از مربیان محلی به پایان رسانده است و در ساعات آینده جلسه مذاکره برگزار می شود تا آخرین صحبت ها قبل از اعلام رسمی روز یکشنبه انجام شود.


این منبع تأیید کرد که حاتم آل آقا رئیس فدراسیون سوریه طی روزهای گذشته با وعده هایی مبنی برای پاسخگویی به تمام نیازهای کادر فنی جدید، مذاکرات را رهبری کرد و و اگر بازیکنان در مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نتایج خوبی کسب کنند، پاداش های بزرگی در انتظار آنها خواهد بود.


این منبع فاش کرد که نبیل معلول تونسی یک هفته پیش نامه استعفای خود را به فدراسیون فوتبال سوریه ارسال کرده تا اعلام رسمی مربی جدید از لحاظ قانونی مشکلی نداشته باشد. اتفاقی که قرار است روز یکشنبه آینده رخ بدهد.


پس از قرعه کشی مرحله اصلی و پایانی مقدماتی جام جهانی، تیم ملی سوریه در گروه نخست این پیکارها، با تیم های ایران، کره جنوبی، امارات، عراق و لبنان همگروه شده است.

تگ ها


تیم ملی سوریه سوریه