یکه‌تازی پونفرادینا با عابدزاده در لالیگا ۲ اسپانیا

پونفرادینا با نمایش موثر دروازه‌بان ایرانی خود موفق به کسب پیروزی برابر خیرونا شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در چارچوب بازی‌های هفته سوم لالیگا ۲ اسپانیا، تیم فوتبال پونفرادینا در حالی که امیر عابدزاده را مثل دو بازی اخیرش در ترکیب و درون دروازه خود داشت، از ساعت ۰۰:۳۰ بامداد امروز(به وقت ایران) در استادیوم اِل تورالین مقابل خیرونا رده دهمی قرار گرفت.

یوری، مهاجم برزیلی پونفرادینا که در هفته نخست هم گلزنی کرده بود، در دقیقه ۳ دیدار برابر خیرونا هم گل اول بازی را به ثمر رساند و نیمه اول مسابقه با برتری یک بر صفر یاران عابدزاده پایان یافت.

امیر عابدزاده که تلاش زیادی برای سومین کلین‌شیت پیاپی داشت و نمایش خوبی هم مقابل خیرونا ارائه داده بود، نتوانست مقاومت خود را تا پایان مسابقه ادامه دهد و در دقیقه ۸۳ دروازه‌اش را باز شده دید تا کار به تساوی کشیده شود.

در حالی که انتظار می‌رفت یاران عابدزاده پس از دو پیروزی پیاپی متوقف شوند، در دقیقه ۸۵ یک گل دیگر به ثمر رساندند و توانستند سومین برد فصل را مقابل خیرونا جشن بگیرند تا ۹ امتیازی شوند و در صدر جدول لالیگا ۲ اسپانیا بایستند.

امیر عابدزاده، دروازه‌بان ایرانی پونفرادینا با وجود دریافت یک گل مثل دو دیدار اخیرشان ستاره تیمش بود که توانست ۶ بار جلوگیری از شوت‌های حریف، دو برتری در دوئل‌های هوایی و یک دفع توپ داشته باشد.

تگ ها


فوتبال جهان امیر عابدزاده فوتبال