یکی از گزینه های هدایت یوونتوس پرید!

سیمونه اینزاگی، سرمربی ایتالیایی تا سه فصل دیگر هدایت لاتزیو را به عهده خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، سیمونه اینزاگی در فصول اخیر لاتزیو را متحول کرده و دوباره این تیم را تبدیل به یکی از قدرت های فوتبال ایتالیا ساخته است. به نظر می رسد باشگاه لاتزیو و سیمونه اینزاگی برای تمدید قرارداد تا ژوئن ۲۰۲۴ به توافق رسیده اند و تنها کارهای اداری برای امضای قرارداد جدید بین طرفین پیش رو قرار دارد. کلودیو لوتیتو و سیمئونه که دیروز ۴۵ ساله شد، برای ادامه همکاری در پایتخت توافق کرده اند و این سرمربی موفق تا سه سال دیگر هدایت بیانکوچلستی را به عهده خواهد داشت.

به نظر می رسد باشگاه لاتزیو دستمزدی ۲.۵ میلیون یورویی در هر فصل برای اینزاگی در نظر گرفته است. سیمئونه اینزاگی از آوریل سال ۲۰۱۶ هدایت لاتزیو در ۲۴۰ بازی را برعهده داشته و به این تیم کمک کرد تا بعد از دو دهه دوباره در لیگ قهرمانان حضور یابد. لاتزیو در این فصل در سری آ با چهار امتیاز فاصله با تیم چهارم جدول در رده ششم قرار داشته و همچنان به دنبال راهیابی به رقابت های اروپایی برای دومین فصل متوالی است. فصل قبل و تا پیش از شیوع کرونا، لاتزیو با سیمونه اینزاگی بخت اول قهرمانی بود، اما به یکباره این تیم دچار افت محسوسی شد.

این در حالیست که اخیرا از سیمونه اینزاگی نیز به عنوان یکی از نامزدهای جایگزینی آندره آ پیرلو و حضور روی نیمکت یوونتوس مطرح شده بود، اما با این تفاسیر او در پایتخت ایتالیا ماندنی خواهد شد.

تگ ها


آندره آ پیرلو سیمونه اینزاگی یوونتوس لاتزیو