یکی دیگر از اهداف بارسا در مسیر تمدید با اینتر

به نظر می‌رسد که مارسلو بروزوویچ علاقه مند است تا کار خود را در اینتر ادامه دهد....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره کروات و ملی‌پوش اینتر یعنی مارسلو بروزوویچ تنها تا پایان فصل جاری با این تیم قرارداد دارد؛ در واقع او می تواند در ماه ژانویه با هر تیم دیگری وارد مذاکره شده و نهایتاً در تابستان به شکل رایگان نراتزوری را ترک کند اما سران اینتر اصلاً دوست ندارند که این ستاره کروات و کلیدی خود را به راحتی از دست بدهند.

تاکنون پیشرفت بسیار کمی در مذاکرات بین بروزوویچ و اینتر برای تمدید قرارداد صورت گرفته اما بر اساس گزارش های متعدد در ایتالیا، امروز عصر جلسه‌ای بین روسای اینتر و نماینده های این هافبک کروات برگزار شد که امیدها را برای ماندن این بازیکن در جمع شاگردان سیمونه اینزاگی افزایش داده است.

در این مذاکرات اصلاً به جزئیات تمدید قرارداد مارسلو بروزوویچ پرداخته نشد و باشگاه اینتر تنها علاقه خود برای حفظ این بازیکن را اعلام کرد. از طرف دیگر شواهد حاکی از آن است که خود بروزوویچ نیز علاقه زیادی دارد تا کارش را در جوزپه مه آتزا ادامه دهد. در واقع اصلا بعید نیست که طی هفته های آینده مذاکرات در این زمینه پیشرفت کند و نهایتاً توافق نهایی برای ماندگار شدن بروزوویچ در اینتر حاصل شود.

گفتنی است در حالی حالا امیدها برای ماندن مارسلو بروزویچ در اینتر افزایش یافته که اخیراً گفته شد باشگاه بارسلونا به شدت شرایط جذب او را بررسی می‌کند. بارسا پیش از این به دنبال لائوتارو مارتینز نیز بود اما در جذب این بازیکن ناکام بود و اخیراً ستاره آرژانتینی با نراتزوری تمدید کرد. همچنین از منچستریونایتد و لیورپول به عنوان دیگر مشتریان ستاره کروات نام برده می شود.

تگ ها


اینتر میلان مارسلو بروزوویچ بارسلونا