یکی دیگر از شکارهای رئال در تابستان آینده لو رفت

کریستین اریکسن هافبک تاتنهام در حال حاضر شانس بالایی دارد تا تابستان آینده راهی پایتخت اسپانیا شود و بسیاری از رسانه‌ها او را شکار بعدی رئال در تابستان آینده می‌دانند....

کریستین اریکسن هافبک تاتنهام در حال حاضر شانس بالایی دارد تا تابستان آینده راهی پایتخت اسپانیا شود و بسیاری از رسانه‌ها او را شکار بعدی رئال در تابستان آینده می‌دانند.

به گزارش مدال؛ رئال مادرید در این تابستان مطابق انتظارات در نقل‌وانتقالات ظاهر نشد و هزینه زیادی نکرد اما گویا داستان در تابستان آینده بسیار متفاوت خواهد بود و ستاره‌های زیادی به ترکیب کهکشانی‌ها افزوده خواهند شد.

حال «AS» گزارش داده که «کریستین اریکسن» هافبک دانمارکی تاتنهام که در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود، علاقه خود به بازی در رئال مادرید را کتمان نکرده و با شرایط فعلی شانس بالایی برای رسیدن به آرزوی دیرینه خود دارد.

البته تاتنهام قصد دارد دستمزد او را از 4 میلیون یورو به 6 میلیون یورو در سال افزایش دهد تا هافبک دانمارکی را به تمدید قرارداد ترغیب کند اما او تاکنون با پیشنهاد جدید لندنی‌ها موافقت نکرده است. از طرفی منچستریونایتد که در تابستان توانست «پل پوگبا» را علیرغم پیشنهاد و علاقه رئال مادرید حفظ کند، قصد تمدید قرارداد هافبک فرانسوی خود را دارد تا به شایعات حضور او در سانتیاگوبرنابئو در تابستان آینده خاتمه ببخشد.

بیشتر بخوانید:

تصمیم کهکشانی‌ها برای جذب ستاره جوان آژاکس

تگ ها


کریستین اریکسن اریکسن رئال مادرید رئال مادرید تاتنهام کهکشانی‌ها اسپرز اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان