یک آمار شگفت انگیز دیگر از ستاره این روزهای سیتی

ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی منچستر سیتی طی هفته های گذشته عملکرد درخشانی داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، ملی‌پوش آلمانی این روزها بهترین فرم خود را در منچستر سیتی و زیر نظر پپ گواردیولا تجربه می کند. درخشش ایلکای گوندوگان طی هفته‌های اخیر یکی از مهم ترین دلایل صدرنشینی سیتیزن ها بوده است. ستاره آلمانی مخصوصاً در دو بازی اخیر تیمش مقابل تیم‌های لیورپول و تاتنهام عملکرد خیره کننده ای داشت تا نشان دهد که در چه فرم فوق‌العاده‌ای به سر می برد.

هافبک ۳۰ ساله آلمانی در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس تا به اینجا ۱۸ بازی برای منچسترسیتی انجام داده و آمار ۱۱ گل و یک پاس گل را از خود به ثبت رسانده است. با این حال آغاز درخشش ایلکای گوندوگان با شروع سال نو میلادی رخ داد؛ جایی که او ستاره اول تیم پپ گواردیولا بوده است.

آمار جالب و حیرت انگیز درباره ستاره آلمانی منچسترسیتی به این موضوع برمی‌گردد که او در سال ۲۰۲۱ از ۱۴ تیم حاضر در لیگ برتر انگلیس بیشتر گلزنی کرده است. او همچنین در مقطع کنونی بهترین گلزن پنج لیگ معتبر اروپایی در سال ۲۰۲۱ محسوب می شود؛ موضوعی که باعث شده او بهترین دوران فوتبال خود طی سال های گذشته را پشت سر بگذارد و پپ گواردیولا برای موفقیت در این فصل حساب ویژه ای رویش باز کند.

تگ ها


ایلکای گوندوگان منچستر سیتی