یک ابهام بزرگ درباره بازی سوسیداد- منچستریونایتد

این امکان وجود دارد که دیدار رفت بین دو تیم رئال سوسیه داد و منچستریونایتد در کشوری به جز اسپانیا برگزار شود....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از یک وقفه که در رقابت‌های اروپایی از جمله لیگ قهرمانان و لیگ اروپا ایجاد شد، این مسابقات هفته آینده از سر گرفته خواهد شد؛ در یکی از حساس ترین بازی های مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا پنج شنبه هفته آینده رئال سوسیداد میزبان منچستر یونایتد خواهد بود.

با این حال یک ابهام بزرگ درباره بازی سوسیداد و یونایتد وجود دارد. محدودیت های موجود در کشور اسپانیا و عدم صدور مجوز  نشستن پرواز های انگلیس باعث شده که برگزاری این دیدار در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. این محدودیتی است که در آن هیچ استثنایی برای ورزشکاران حرفه ای و از جمله فوتبالیست ها در نظر گرفته نشده است بنابراین شامل منچستر یونایتد نیز خواهد شد.

در این بین فدراسیون فوتبال اسپانیا و رئال سوسیداد به دنبال راهی برای گرفتن مجوز حضور منچستریونایتد در این کشور هستند اما در صورتی که با این قضیه موافقت نشود این مسابقه باید در مکان دیگری برگزار گردد. در همین ارتباط شایعات حاکی از آن است که باشگاه رئال سوسیداد با مسئولان یوونتوس در تماس بوده و ممکن است در صورت موافقت مقامات ایتالیایی مسابقه آنها برابر یونایتد در تورین برگزار شود.

تگ ها


منچستر یونایتد رئال سوسیداد