یک استقلالی در مسیر جدایی

مارکوس نویمایر هافبک آلمانی استقلال عملکرد خوبی نداشته و یکی از بازیکنان متوسط این تیم بوده است ......

مارکوس نویمایر هافبک آلمانی استقلال عملکرد خوبی نداشته و یکی از بازیکنان متوسط این تیم بوده است.

به گزارش مدال، ایلنا نوشت: در بازی با سپاهان، او جانشین علی کریمی مصدوم شد و نتوانست جای او را پر کند. خبر می‌رسد که نویمایر هم به وضعیت الحاجی گرو گرفتار شده و تا نیم‌فصل می‌تواند در استقلال حضور داشته باشد. نویمایر هم به مانند گرو ‌بندی دارد که می‌تواند توافقی قراردادش را فسخ کند.

نویمایر در ابتدای فصل خوب بود اما پس از چند بازی مصدوم شد و دیگر نتوانست خودش را به سطح مطلوبی برساند. همچنین، این بازیکن از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار ندارد و اگر نتواند در دیدار‌های باقیمانده انتظارات را برآورده کند، از فهرست استقلال خارج خواهد شد. این روزها انتقادات زیادی به بازیکنان خارجی استقلال غیر از طارق می‌شود.

خیلی‌ها معتقدند که شفر باید نیم‌فصل دوم عذر این دو بازیکن را بخواهد، بازیکنانی که فقط بار مالی برای استقلال خواهند داشت و تا حالا ثمری نداشته‌اند. شاید اگر در بازی روز جمعه علی کریمی مصدوم نمی‌شد، نویمایر فرصت پیدا نمی‌کرد که دقایق زیادی در زمین باشد، منهای ضربه‌های ایستگاهی خوبی که در جریان بازی زد و شوت‌هایی که خطرناک بود اما این بازیکن از نظر فنی چیزی برای گفتن نداشت. همین عملکرد ضعیف روز به روز او را به در خروجی نزدیک می‌کند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال