یک استقلالی دیگر مدنظر کی‌روش

-فرشید اسماعیلی علاوه بر امید ابراهیمی و وریا غفوری مدنظر کی روش قرار گرفته و پاسپورت این بازیکن نیز برای حضور در اردوی تیم ملی از او گرفته شده است ......

 - فرشید اسماعیلی علاوه بر امید ابراهیمی و وریا غفوری مدنظر کی روش قرار گرفته و پاسپورت این بازیکن نیز برای حضور در اردوی تیم ملی از او گرفته شده است.
به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود ، تیم ملی فوتبال ایران بعد از دیدار با ازبکستان از هفته هشتم مقدماتی جام جهانی به منظور آماده سازی ادامه این رقابت ها راهی اردوی تدارکاتی خواهد شد.
البته هنوز مکان برگزاری اردوی تابستانی شاگردان کی روش مشخص نیست اما از تیم ملی خبر می رسد کادرفنی برای دور بعدی آماده سازی قصد دارد بازیکنان جدیدی را وارد عرصه آماده سازی کرده تا به این ترتیب شاهد حضور پدیده ها و ستاره های لیگ شانزدهم این بار با لباس تیم ملی فوتبال ایران باشیم.
بر همین اساس یک استقلالی دیگر یعنی فرشید اسماعیلی علاوه بر امید ابراهیمی و وریا غفوری مدنظر کی روش قرار گرفته و پاسپورت این بازیکن نیز برای حضور در اردوی تیم ملی از او گرفته شده است
البته با توجه به عملکرد استقلال در فصل گذشته لیگ برتر به نظر می رسید شاید تعداد استقلالی ها در تیم ملی بیشتر هم باشد که فعلا کی روش به همین ۳ استقلالی بسنده کرده است.

 

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال