یک استقلالی سابق در آستانه همبازی شدن با دروازه‌بان پرسپولیس!

یک سایت بلژیکی اعلام کرد با موافقت باشگاه کلاب بروژ، مذاکره تیم آنتورپ برای جذب کاوه رضایی آغاز می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سایت «voetbal24» بلژیک امروز خبری را در ارتباط با نزدیک شدن کاوه رضایی به تیم آنتورپ منتشر کرد.

«خبر عالی بروژ به آنتورپ: مذاکره می تواند آغاز شود». این تیتر خبر سایت بلژیکی است که به مهاجم ایرانی تیم بروژ اختصاص دارد.

voetbal۲۴ نوشت: «آنتورپ مدتی است که به جذب کاوه رضایی از بروژ امیدوار است. این بازیکن ایرانی به کار تیم بروژ نمی آید و باید این تیم را ترک کند. فیلیپه کلمنت سرمربی بروژ هم اعلام کرده است که روی این بازیکن حساب نمی کند.

رضایی فصل گذشته در تیم شارلوا خوب عمل کرد اما این فصل در برنامه های فیلیپه کلمنت جایی ندارد. شارلوا هم مدت ها امیدوار به جذب مجدد رضایی بود اما اکنون به نظر می رسد این باشگاه نیکلسون را ترجیح می دهد. 

انتقال رضایی به آنتورپ ممکن است سریعتر انجام شود چرا که باشگاه بروژ در حال مذاکره با باشگاه سن لورزنو آرژانتین برای جذب آدولفو جولیان است. قیمت این بازیکن آرژانتینی بالا است و برای همین بروژ می تواند از هزینه نقل و انتقال یک بازیکن غیر ضروری مثل رضایی استفاده کند.»

در صورتی که کاوه رضایی به تیم آنتورپ برود، دومین بازیکن ایرانی این تیم برای فصل بعد خواهد بود. علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران هم روز دوشنبه برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد با آنتورپ، راهی بلژیک شد.

بیشتر بخوانید:

خنت، خنک، علی بیرانوند و تیبو کورتوا!

زندگی الهام‌بخش علیرضا بیرانوند زیر ذره‌بین بلژیکی‌ها

 

 

تگ ها


باشگاه آنتورپ تیم فوتبال رویال آنتورپ علیرضا بیرانوند کاوه رضایی فوتبال