یک ایرانی در فیفا پست گرفت

یک مربی ایرانی مدیر فوتبال ساحلی فدراسیون جهانی فوتبال شرکت‌ها شد....

به گزارش مدال، سایت اینترنتی فدراسیون‌ جهانی فوتبال شرکت ها امروز نوشت: کریم مقدم بنیان گذار فوتبال ساحلی در ایران که هدایت تیم های ملی ایران، فیلیپین، لبنان، کویت و عراق را در کارنامه خود دارد به عنوان مدیر فوتبال ساحلی فدراسیون جهانی فوتبال شرکت ها انتخاب شده است.

آلبرت زبیلی، رئیس فدراسیون‌ جهانی فوتبال شرکت ها گفت: این یک فرصت عالی برای فدراسیون ماست و معتقدم که کریم مرحله جدیدی را برای فوتبال شرکت ها در آسیا و به ویژه در صحنه جهانی به ارمغان خواهد آورد.  فوتبال ساحلی نسبت به فوتبال یک رشته جدیدی است و ما می خواهیم با استفاده از تجربیات ارزشمند مقدم آن در بین اعضای خود فعال کنیم.

مقدم که دارای بالاترین مدرک مربیگری فوتبال ساحلی از کنفدراسیون فوتبال آسیا و یکی از ۲۲ مدرس فیفا در جهان است نیز گفت: «این فرصت خوبی برای توسعه فوتبال ساحلی در میان کارگران‌و کارمندان همه شرکت ها و کارخانجات جهان است تا از این ورزش زیبا لذت ببرند.»

گلن دیویس، مدیرکل فدراسیون فوتبال آسیا نیز به سایت جهانی گفته است: معتقدم که مقدم عضو با ارزشی برای فدراسیون جهانی است و همه ما می توانیم از تجربیات او بهره مند شویم.

 FIFCO فدراسیون‌ جهانی فوتبال شرکت ها (فیفکو) در سال ۲۰۰۹ در مونترال کانادا تشکیل شد و هدف آن توسعه و برگزاری مسابقات فوتبال در میان کارگران، کارمندان و کارکنان شرکت ها و کارخانجات تمام کشورهاست.

بیش از ۷۰ کشور جهان عضو فدراسیون‌ جهانی فوتبال شرکت ها هستند.

بیشتر بخوانید:

نورافکن استقلال را حذف کرد!

تگ ها


فیفا کریم مقدم فوتبال ساحلی فوتبال