یک ایرانی در فیفا پست گرفت

یک مربی ایرانی مدیر فوتبال ساحلی فدراسیون جهانی فوتبال شرکت‌ها شد....

یک مربی ایرانی مدیر فوتبال ساحلی فدراسیون جهانی فوتبال شرکت‌ها شد.

به گزارش مدال، سایت اینترنتی فدراسیون‌ جهانی فوتبال شرکت ها امروز نوشت: کریم مقدم بنیان گذار فوتبال ساحلی در ایران که هدایت تیم های ملی ایران، فیلیپین، لبنان، کویت و عراق را در کارنامه خود دارد به عنوان مدیر فوتبال ساحلی فدراسیون جهانی فوتبال شرکت ها انتخاب شده است.

آلبرت زبیلی، رئیس فدراسیون‌ جهانی فوتبال شرکت ها گفت: این یک فرصت عالی برای فدراسیون ماست و معتقدم که کریم مرحله جدیدی را برای فوتبال شرکت ها در آسیا و به ویژه در صحنه جهانی به ارمغان خواهد آورد.  فوتبال ساحلی نسبت به فوتبال یک رشته جدیدی است و ما می خواهیم با استفاده از تجربیات ارزشمند مقدم آن در بین اعضای خود فعال کنیم.

مقدم که دارای بالاترین مدرک مربیگری فوتبال ساحلی از کنفدراسیون فوتبال آسیا و یکی از ۲۲ مدرس فیفا در جهان است نیز گفت: «این فرصت خوبی برای توسعه فوتبال ساحلی در میان کارگران‌و کارمندان همه شرکت ها و کارخانجات جهان است تا از این ورزش زیبا لذت ببرند.»

گلن دیویس، مدیرکل فدراسیون فوتبال آسیا نیز به سایت جهانی گفته است: معتقدم که مقدم عضو با ارزشی برای فدراسیون جهانی است و همه ما می توانیم از تجربیات او بهره مند شویم.

 FIFCO فدراسیون‌ جهانی فوتبال شرکت ها (فیفکو) در سال ۲۰۰۹ در مونترال کانادا تشکیل شد و هدف آن توسعه و برگزاری مسابقات فوتبال در میان کارگران، کارمندان و کارکنان شرکت ها و کارخانجات تمام کشورهاست.

بیش از ۷۰ کشور جهان عضو فدراسیون‌ جهانی فوتبال شرکت ها هستند.

بیشتر بخوانید:

نورافکن استقلال را حذف کرد!